Lista ocen Mercedes Vito W638 (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seww76@interia.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
jakosc doskonala --wiem, ze inni beda sie smiac bo mieli vitka i im sie sypalo!! sorki panowie jak kupiliscie autko topione, bite, i cholera jeszcze wie jakie i bylo wyremontowane w GARAZU PRZEZ NIBY SERWIS I TAK SAMO BYLO POMALOWANE TO ALE MIEJCIE TYLKO DO SIEBIE / ale cena byla dobra / niestety nie za darmo nie ma moj rocznik wtedy gdy go kupowalem po komisach stal od 37tys do 39tys zl. ja za niego dalem 43tys zl i niby przeplacilem te 5tys...
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Koszt viciaka w wersji furgon przerobionej na wersję osobową z 2000 r. to 29500 zł. Droższy jest vito V i VW T4. Myślę, że jest to spora kwota, a mając na względzie korozję w znacznych rozmiarach jest to bradzo drogie auto. Jakość vitka w mojej ocenie relatywnie do ceny oceniam na 3 z uwagi na rdzę i jego rynkową wysoką cenę. Sprawę ratuje silniczek i jego osiągi, ekonomiczność, komfort i jego funkcjonalność.
~przemek.wiczak@gmail.com
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
Biorąc pod uwagę ceny używanych to jest bardzo dobrze. Potencjalnym nabywcom radzę brać z przymrużeniem oka ogłoszenia, w których podaje się przebiegi w granicach 180-250 tyś km. Tyle to w ciągu 8 lat robi się samochodem osobowym pod warunkiem, że są dwa w rodzinie. Auta dostawczego nie kupuje się do podjeżdżania pod kościół. Z doświadczenia wiem, że cofnięcia licznika o 300 tyś km są w tym aucie czymś normalnym.
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Kupiłem w 2006 z porzebiegiem ok 130000km. Cena była dość korzystna... Wszelkie przeglądy i usterki usuwane były we własnym zakresie, więc serwisu mercedesa miałem szczęście nie odwiedzać! Części dość wysokie, ale od czego są zamiennki... Jakość wykonania przeciętna, ale trzeba pamiętać, że to dostawczak więc cudów nie należy się spodziewać! w końcu to nie limuzyna...
~Adam Gdansk
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
kosztuje jak mercedes, a sypie sie jak polonez. nazywa sie mercedes a psuje jak zastawa. nie ch moje slowa beda dla wszystkich chetnych na zakup tego auta przestroga!!! gorszego gowna nie mialem. i jesli ktos mi powie ze mercedes jest autem nie do zajechania........zmuszony bede go wysmiac
~mikoma
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Kupiłem go dość tanio, trochę w niego włożyłem, ale to normalka i teraz jest ok. Nie lubię jeździć dwa razy pod rząd tym samym samochodem, tak więc następnym razem będę rozglądał się za inną marką (np. TOYOTA HIACE), ale może w przyszłości wrócę do MERCEDESA VITO.
~B a R
Van 2.3 D 79KM 58kW
Za te pieniądze , szfapki mogliby sie bardziej postarać, zapewne był to samochód wyprodukowany na potrzeby wygenerowania zysków przez serwisy, bo nie wierzę ,że robiąc dobre samochody przez tyle lat , nagle zaczyna sie produkowac takie g***no.
~Zadowolony Uzytkownik Vito
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Na dana chwile za niecale 30.000 zł mozna kupic rocznik 2002 z 150000 km przebiegu. Raczej to nie jest duzo za samochod BEZAWARYJNY ktory ma sluzyc do zarabiania.
~buszpan@wp.pl
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Nie ma auta bez wad i usterek. Jak sie jezdzi to zawsze sie cos popsuje. Jestem bardzo zadowolony z auta i jeszcze dlugo nim pojezdze.. Polecam!

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Berni
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
kiepska jakość co do ceny za wysokie ceny w ASO zdecydowanie!!!!! nie polecam Sprzedaje i kupuje innego ale napewno nie będzie to już nigdy mercedes i fiat