Lista ocen Mercedes Vito W638 (77) - Widoczność

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZiggyP
Van 2.3 D 79KM 58kW
Wersja furgon pozbawiona szyb w tylnej części nadwozia nie zapewnia świetnej widoczności. Wymaga to przyzwyczajenia. Jednak do przodu i na boki jest OK. Krótka maska i wysoko umieszczone miejsce kierowcy ułatwiają manewrowanie. Warto zainwestować w dodatkowe lusterka martwego pola.
~zdzislaw.mackow@xl.wp.pl
Van 2.3 D 79KM 58kW
Ogólnie OK.Dodam tylko,że wymieniałem 4 razy szybę czołową.Coś jest nie tak z kątem nachylenia szyby przedniej bo byle kamyczek powoduje uszkodzenie. Szyby miałem firmowe(bo wymieniałem z AC). A panowie z drogówki co rusz konfiskują mi dowód za uszkodzoną szybę.
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Widoczność świetna. Duża odległość od przedniej szyby i wysoko umiejscowione siedzenie powodują, że nawet przednie słupki wogóle nie przeszkadzają. Widoczność do tyłu - przez lusterko wsteczne i boczne bardzo dobra. Duży plus.
~sebastian
Van 2.3 D 79KM 58kW
widoczność... jak na busa nieźle, w trasie jest ok, ale gdy sie wjedzie w miasto na skrzyzowaniach mozna zabić pieszych przez te cholernie grube słupki przedniej szyby...
~przemek.wiczak@gmail.com
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
We wszystkich kierunkach jest ok. Jedyne do czego mogę się przyczepić to lusterka. Gdyby miały szkła sferyczne byłoby idealnie.
~c.krolikowski@drwitt.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Bardzo dobra widoczność. Siedzi się wysoko. Jadza w czasie deszczu nie nastręcza większych problemów. Bardzo dobre lusterka.
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Jak to w busie: wysoko siedzisz, duża szyba i bardzo dobre lusterka... ogólnie bardzo dobrze...
~mikoma
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
mam wersję 5 os. do połowy przeszkloną - dla mnie ok.; lusterka boczne duże, środkowego nie używam;
~;-)
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Po dodaniu orurowania,ksenonow i nowych felg wyglada cudnownie ;-) Kazda panna moja ;-D
~RYDZU
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Do tej pory pomykałem osobówką z tyłkiem na asfalcie. Tutaj wszystko widzę z góry - widać lepiej i dalej.