Ocena kierowcy - Mercedes W124 Sedan

krynasiewicz, 16 lat temu
Silnik 2.5 D 94KM 69kW
Rok produkcji 1992
Mercedes W124 Sedan 2.5 D 94KM 69kW 1985-1993 - Oceń swoje auto
Inne : nie wiedziałem ze takie samochody wogule istnieja.... bez gwiazdy niema jazdy
naprawde niezły samochodzik prowadzi sie lepiej niz nie jedne nowe autko, z tym silnikiem mozna ciagac lawety , moze nie błyskawica ale siły ma sporo, mysle ze do normalnej jazdy spokojnie wystarczy z tego co zanotowałem to 16s do 100km/h i 180km/h v/max
silnik slicznie bulgocze :) tak przy 120km/h ładnie słychac go w kabinie , pozatym nie do zajechania tylko trzeba pilnowac zmian oleju i nie przegrzac .
skrzynia manual 5 biegi zmienia ładnie dosc precyzyjnie ale mogło by byc lepiej ciezko wsteczny wchodzi (przynajmniej umnie )
prowadzi sie super, mieciutki ładnie łapie nierównosci, jak na limuzynke to drogi trzyma sie niezle zakrety tez dobrze łapie,
sprzodu ok. z tyłu gorzej.
wszystko na swoim miejscu tak jak byc powinno :)
nie mam klimy ale nie narzekam da sie zyc. w zime bardzo szybko sie nagrzewa,
miejsca wystarczajaco z przodu jak i z tyłu
jak na disla to super lepiej wygluszony niz nowe polo
jak na taki silnik to naprawde malutko
kosztyje tyle zo lanos z 2000r ale jakosc wykoniania sposub prowadzenia nie do poruwnania mmm poprostu Gwiazdeczka. Kocham TEN Samochodzik
jak na 15 letni samochud mysle ze super psuje sie bardzo zadko i spuja sie same pierdoly nic powaznego
nigdy mnie jeszcze nie zawiodła i mam nadzieje ze tego nie zrobi , raz mi sie pompa wspomagania urwała , nie wiem jakim cudem, wymieniłem i od tamtej pory oki.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 D 94KM 69kW [l/100km]

7,3