Lista ocen Mercedes W124 Sedan (306) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 376 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
dla kierowcy i pasażera z przodu rewelacja, niestety jestem wysokim kierowcą i przy maksymalnym odsunięciu fotela z tyłu dla pasażera jest katastrofa, po za tym siedzisko tylnej kanapy za krótkie i oparcie zbyt mało odchylone
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu pełen komfort . Z tyłu dwa wygodne fotele , niemniej na dłuższej trasie już męczące . W zasadzie jest to auto dla dwóch osób z możliwością przewiezienia czasami dodatkowych dwóch pasażerów .
~kropi
Sedan 2.6 160KM 118kW
Fotele mogłyby mieć dłuższe siedziska, z tytłu mogłoby być o te 10 cm więcej miejsca na nogi. Wiem wiem, jestem trochę zmianierowany po volvo 740, ale tamto auto to niedościgniony wzór jeśli chodzi o przestrzeń i wygodę...
~Majzel
Sedan 2.3 132KM 97kW
gdy fotele przednie sa wysuniete na max w tył to pasażerowie z tyłu maja nieco mniej miejsca niz w mercu mogli by oczekiwac ale tylko w ww. przypadku ale ja jeszcze nie spotka łem nikogo kto musiał by miec fotel max do tylu :)
~Użytkownik W124 szeroka listwa
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
W tej kwestii absolutny faworyt. Większość innych aut wydaje się przy nim klaustrofobiczne. Problemem może być jedynie to, że niskie osoby ledwo sięgają do pedałów i brakuje zakresu regulacji lusterek.
~Arek
Sedan 2.0 118KM 87kW
Mam 176 wzrostu i jak jest fotel podemnie ustawiony i za sobą usiąde to kolana mają około 20 cm do oparcia. Fotele są bardzo wygodne przez co trasa 700 km nie sprawia jakich kolwiek trudności
~Gutek26
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
I tu jest duże ale bo z przodu nikt tu raczej na pewno nie po marudzi ale z tyłu jest naprawdę mało miejsca na nogi jak ktoś z przodu się rozsiądzie szczerze powiem że w golfie 3 z tyłu było lepiej
~W8
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Tylko kierowca ma tyle miejsca co wszyscy pasażerowie pandy razem wzięci. Każdy kto choć raz jechał 124 na tylnym siedzeniu wie, że to wzór do naśladowania. Tylna kanapa ma też inne zalety...
~-roman-2 onet
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Wygodny w długie podruże , jednak wielki minus z powodu nie kładzionego oparcia w tylnej kanapie brak również jakiegokolwiek otworu który umożliwiłby przewiezienie czegoś długiego np.narty
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Sedan
12,3
15,1
~samdobek
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Z przodu jest ok , z tyłu niestety tego miejsca jest za mało zwłaszcza za kierowcą. Ja jeżdżę dość daleko od kierownicy i pasażer siedzący z tyłu ma za mało miejsca na swobodne ułożenie nóg
Mercedes W124 Sedan