Ocena kierowcy - Mercedes W124 Sedan

Silnik 2.0 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1988
Mercedes W124 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1985-1995 - Oceń swoje auto
idealny ....
byłem zaszokowany jak wsiadłem do 2 litrowego merolka. Kupiłem go z góry, kolega zadzownił że ma super Mercedesa 124 z niemiec z silnikiem 2,0 czy chce kupić. Powiedziałem ze pewnie. Potem troche myślałem że źle zrobiłem bo przecież tyle się naczytałem ze 2,0 diesel to katastrofa, jak w niego wsiadłem to przeżyłem szook wcale tak nie móli ! całkiem dobrze idzie, nie mówie przy wyprzedzaniu bo to jest faktycznie katastrofa ale ogólnie miło się zakoczyłem. Jedzie 175 km/h na prostej więc jest dobrze.:) hałas jest ok radio jak jest właczone cichutrko to nic nie słychać.
mam 4 biegową manualną, bardzo brakuje 5 biegu a automat to by się przydał bez 2 zdań. troche szarpie przy zmianie.
chyba nie musze dodawać to mercedes...
Widocznosć doskonała. Szczególnie przy czystych szybach. Mam dobre amorki więc troche jest u góry z tyło i to przeszkadza przy parkowaniu z tyłu. ALe jest i tak super.
wślizguje się w powiew ;)
szybko się ogrzewa wręcz błyskawicznie
heeheh jak w samolocie jak to ktoś powiedział
jednak diesel.... kle kle kle
Powiem na przykładzie, zanim kupiłem Merca jeździłem Tico, hehe wiem mała zmiana :) Mercedesem jeżdze tyle samo co tico i powiem szczerze że płace tyle samo, wiec małe cisne kosztuje tyle co duże komfortowe
jakość za dużą cene.
nic....