Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.5 D 94KM 69kW 1985-1993 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nordyk
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Duże pola stanowią szyby, z przodu na masce jest celownik, na parkingu ludzie bardzo często patrzą się jak manewruję i dziwią się gdy zawracam prawie w miejscu lub wjeżdżam bez pieprzenia w ciasne miejsce parkingowe. Mercedesa łatwo się wyczuwa, przez tylną szybę widać obrys bagażnika także jest OK
~Bartek
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Również doskonała. Każdy kogo przewioze mówi ale ta maska jest długa jak w krożowniku. Ale dla mnie to plus. Ogólnie nie ma problemu z widocznością. (jak dla mnie)
~Kazujaman
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Widoczność w aucie jest bardzo dobra, jedynie zastrzeżenie może budzić trochę za małe zewnętrzne lewe lusterko. Prawe, mimo iż jest krótsze daje dużo lepszą widoczność do tyłu.
~polishbastard
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Fenomenalna. Parkuje się nim lepiej niż maluchem :-) lusterka mogłyby być większe i (jak na klasę wyższą) mogłyby być sterowane elektrycznie.
~Miszcz_g
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Z przodu widoczność super, z tyłu też, ale czasem przy wyprzedzaniu, gdy chcę się upewnić czy nikogo nie ma w martwym punkcie widok zasłania mi tylny słupek.
~sEB-q fireman998
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Swoje wymiary ma ,ale mimo tego z parkowaniem w centrum miasta nawet żona radzi sobie doskonale (genialny promień skrętu).Da sięł adnie wyczuć.
~patolek
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
nawet niskie osoby mają duże pole widzienia . moja mama gdy pożyczy auto ode mnie bardzo dobrze widzi co jest z tyłu a ma zaledwie 159 cm. wzrostu .
~Bartek R.
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Widoczność idealna, mimo gabarytów auta nawet przez myśl by nie przeszła chęć posiadania czujników parkowania, czy innych gadżetów.
~RedSoon
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Z przodu gwiazda. Z tyłu gwiazda. Mnie jazda nie przeszkadzała, tylko czasem trudno się wstrzelić cofając na ciasnym parkingu.
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Sedan 2.5 D 94KM 69kW
8,7
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Warto zainwestować w łamane lusterka zewnętrzne, bo w zwykłych jest czasem trudno dostrzec. Tzw. martwy punkt. Wewnętrzne ok.
Mercedes W124 Sedan