Lista ocen Mini Countryman R60 Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW 2014-2015 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam Mucha
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Przyklejony do drogi. Szybkie zakręty to nie problem. Gorzej troszkę na kocich łbach i na drogach nieutwardzonych. Napęd na 4 koła daje radę. Z racji pracy jeżdżę po różnych nawierzchniach i jest ok. Z uwagi na fakt, że autko jest dość twardo zestrojone to na nierównościach mocno trzęsie. No ale nie można mieć wszystkiego. Wszak nie jest to typowe auto w teren.
~ostell
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Normalnie fenomen, jeździłem wieloma szybkimi samochodami ale ten daje taką radochę że nie chce się z niego wysiadać. Mogę napisać szczerze, że daje taką satysfakcję dla mnie z jazdy na krętych drogach jak mój szybki motocykl.
~PepsPro
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Cztery gwiazdki tylko dlatego że jest twardy. Ale dzięki temu też tak świetnie trzyma się drogi. Dynamicznie wczodzinw zakręty, ryczy kierownicą jak w sportowym wozie, krótkie.
~Artshape
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Tutaj rewelacja. Jak brzmi slogan MINI „Gokartowa frajda z jazdy„ Oczywiście jest dość twardo sportowo zestrojone zawieszenie plus Run Flat, nie każdy to może lubić
Mini Countryman R60 Crossover Facelifting