Lista ocen Mini Countryman R60 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Crossover 1.6 D 90KM 66kW
Mini tym modelem wkroczyło w segment crossoverów gdzie jest duża konkurencja. Za te pieniądze jeśli chcesz mieć mini to kup lepiej Mini ale 3 drzwiowe. jeśli chcesz mieć auto rozmiarów mini countrman to wybór jest zbyt duży aby być aż tak przywiązanym do marki. Widocznie MINI liczy na sukces w WRC
~Adam Mucha
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Gdyby nie rabat w kwocie 70 tyś zł to bym nie kupił. Bez promocji cena autka na poziomie prawie 190 tyś zł, to lekka przesada. Ale za ilość koni mechanicznych trzeba płacić, szczególnie jeśli chodzi o marki BMW.
~Artshape
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Cena katalogowa tego egzemplarza to 164 tys. Zdecydowanie za dużo. Ja go kupiłem w mega promocji jak od pół roku na rynku był nowy model F60 i dostałem go 99 tys brutto.
~Starless
Crossover 1.6 184KM 135kW
Małe auto za dużo pieniędzy, cena 168 tys zł, ale dostaliśmy fajny rabat ;-)). Drogie oryginalne części np. 1 alufelga skręcana 2600 PLN.
~Joki1
Crossover 1.6 184KM 135kW
Auto o najgorszym stosunku jakości do ceny jakim miałem okazję jeździć. Kosztuje wyłączne wątpliwy styl bo całokształt to złom.
~Bobbciu
Crossover 1.6 122KM 90kW
Za duzo plaskiku. Cienkie blachy, W pozniejszym okresie uzytkowania problemy z motorem.
~Adam Mucha
Crossover 1.6 190KM 140kW
Kupiłem w promocji więc nie marudzę, ale jak bym miał wydać 180 tyś zł to bym się mocno zastanowił.
~ostell
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Za drogi jak na takie autko. Wiem, że płaci się za znaczek i te właściwości jezdne, ale bez przesady...
~jw
Crossover 1.6 D 112KM 82kW
niedawno wsiadlem do kia(nowe) - mini jest wykonane swietnie
~Szymon
Crossover 1.6 184KM 135kW
Musi być przeciętnie, bo jest drogi, ale płaci się za nieprzeciętność.