Lista ocen Mitsubishi ASX I (59)

~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Co do całokształtu, to auto jest fajne, warto było wydać przeznaczone na nie pieniądze. Nawet pewne wady o których napiszę nie zmieniają tej oceny.
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Ocena za całokształt najwyższa możliwa, bo samochód spełnia praktycznie wszystkie wymagania jakie przed nim stawiałem. Na liczniku na razie co prawda tylko 5000 km, ale jeżdzone dość intensywnie przez 2 mce. Na pewno nie żałuję zakupu.
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wybierałem pomiędzy ASX, Mazda 3, Ford Focus Kombi lub Kuga. Mazda odpadła przez fatalne wykończenie (produkowane są Meksyku) oraz rdzę, którą obejrzałem w programie Zakup kontrolowany w trzy letniej Maździe 6. Focus odpadł gdy zobaczyłem test Zachara a potem wciągany na holownik nowiutki Focus na środku Radzymińskiej, Test długodystansowy Kugi w gazecie motoryzacyjnej (awaria napędu po 40 tys. i awaria silnika po 90 tys.) przesądził wybór...
~GypsyKing
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Nie zaznaczyłem opcji "bardzo źle" tylko dlatego, że przód auta wygląda całkiem ciekawie, a także ze względu na nie najgorszy komfort i wyciszenie. Poza tym totalna klapa! Nie wiem, skąd te wartości spalania podawane przez innych użytkowników. Przepraszam, jednak wiem - tamujecie ruch. Przy jeździe w 200 tys mieście utrzymywanie tempa z innymi równa się zużyciu na poziomie 11-12 litrów. Próby dynamicznej jazdy, ale tylko próby (po...
~Michal
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Auto spoko jako "damskie po mieście" (w takiej intencji bylo kupowane, wiec oceniam pozytywnie). Wizualnie - bardzo ladne i komfortowe. Raczej nie polecam jesli ktos lubi bardziej dynamiczna jazde. Niestety spalanie w zadnym stopniu nie pokrywa sie z tym podawanym przez producenta (trzeba dodac ze 2 litry)
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bardzo ładny i niebanalny, dynamika wystarczająca w mieście, wygodny, średnie gabaryty. Samochód dla spokojnego kierowcy, ceniącego sobie bezawaryjność. Rdza na klapie bagażnika to standard, poczytajcie na forach, z tego względu klapę niekiedy wymieniano na gwarancji.
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bardzo fajny wygodny i ładny samochód o dobrych właściwościach jezdnych (do miasta idealny) mało pali dla 4 osobowej rodziny na wakacje wystarczajacy
~Monotheist67
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Auto bardzo fajne. Dałbym 6 gdyby nie brak szóstego biegu, słabe wyciszenie (powyżej 130 dosyć głośno), miękki lakier. Jeżeli producent wrzuci sześciobiegową skrzynię i popracuje nad wyciszeniem to na pewno następny też będzie ASX.
3,4
~Eukariot
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Auto przeznaczone do spokojnej jazdy i tyle. Robi to, do czego zostało stworzone. Jeżeli ktoś chce szarżować,to zapłaci za to na stacji benzynowej. W środku tak, jak powinno być, intuicyjnie z dobrym dostępem do tego co potrzebne. Póki co nie zawodzi. Siedzi się wygodnie i wysoko. Do tyłu widoczność mniejsza,ale tak ma większość aut z tego segmentu. Wielkie lusterka naprawdę są przydatne. Wysoka sylwetka i grube opony poradzą sobie tam gdzie...
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Kupując samochód bierze się pod uwagę potrzeby i możliwości finansowe. Byłem zainteresowany samochodem o większym prześwicie. ASX ma ok 190 mm. Zdecydowałem się na nowy samochód. Starczyło na ASX + GAZ. Samochód spełnia moje oczekiwania.