Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Po 80tyś km. na razie tylko lekkie skrzypienie lewarka zmiany biegów oraz wymiana jednego z amortyzatorów (działał poprawnie ale wyciekło z niego odrobinę oleju, wymieniono na gwarancji)
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bez usterek. Na pochwałę zasługują zastosowane plastiki zderzaków. Są elastyczne. Nie pękają. Przy astrze miałem z tym problemy. Wystarczał kontakt z zaspą i zderzaki w częściach. Azjata tu się popisał.
~kaisanab
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Było kilka "pierdółek" które zostały skutecznie rozwiązane w serwisie, m.in. skrzypiąca dźwignia zmiany biegów, trzeszczące plastiki przy szklanym dachu, trzaski przy kręceniu kierownicą.
~Adam
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Narazie brak ale czasem coś potrafi dziwnie zaskrzypieć spod plastików...lakier niestety bardzo miękki-przy klamkach już wiele małych rysek od paznokci!Raz za szybko przekręcony kluczyk i problem z odpaleniem!
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak dotąd nie mam wielkich zastrzeżeń. U mnie wysiedziany był boczek fotela kierowcy, prawdopodobnie od wysiadania bo zjeżdża się po nim d...pą, koszt naprawy u tapicera 300 zł.
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przez rok eksploatacji i 15 tys. km raz poprosił o dopompowanie kół. Poza tym czasami na chwilkę wyłączało się czasami radio. Ostatnio mu chyba przeszło albo nie zauważam.
~zadowolony
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Po dwóch latach i 35 tyś. przebiegu nie wymieniłem nawet żarówki. Nie wystąpiła żadna nawet najmniejsza usterka. Na razie 100% zadowolenia. Oby tak dalej.
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Po około 2 000 km. dwa razy zaciął się mechanizm podnoszenia szym. Przeszło po kilku próbch. Zgłoszę to podczas przeglądu.
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jedna uszczelka w drzwiach i awaria przycisku kontroli trakcji, pierdoły do usunięcia na pierwszym przeglądzie.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV Facelifting
6,4
7,1
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Na razie auto niczym przykrym mnie zaskoczyło, dlatego ocena wysoka, mam nadzieję,że tak pozostanie
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting