Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
W stosunku do Skody skrzynia "chodzi" ciężko - z wyczuwalnym oporem. Miałem nawet zamiar wymienić olej w skrzyni, ale dość szybko się do niej przyzwyczaiłem i już mi to nie przeszkadza. Myślę, że wymienię przed przebiegiem 100 tys. i wtedy zobaczę, czy będzie różnica. Może w trasie przydałby się 6 bieg ale nie dyskwalifikuję auta ze względu na to, że ma tylko 5 biegów.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Skrzynia ma moim zdaniem pewne niedociągnięcia. Mimo, że jazda na rozgrzanym samochodzie jest po prostu bez zarzutu, to dopóki ten samochód się nie rozgrzeje, dźwignia chodzi dość ciężko. Nie jest to duży zarzut, ponieważ wystarczy ok. 5 minut jazdy by wszystko chodziło jak należy.
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
I znowu to samo - w trasie brakuje 6 biegu, co jak sądzę wpłynęło by to na zwiększony hałas po przekroczeniu 140 km/h. Na krótkich odcinkach , a szczególnie w terenie zabudowanym na pewno to nie przeszkadza
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dałbym także najwyższą ocenę ale brak 6 biegu to uniemożliwia. Szkoda, że nie dali 6-tki jak w dieslach, byłoby idealnie. Biegi chodzą bezproblemowo, lewarek mógłby być niższy
~kaisanab
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Wszystko byłoby OK, gdyby nie beznadziejnie krótki 6 bieg, co sprawia, że na autostradzie, przy 140 km/h auto wyje jak zarzynana świnia i spalanie niepotrzebnie wzrasta.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Skrzynia biegów bez zarzutów czasami coś jedynka jakby dziwnie się wybijała podczas zmiany biegów Brakuje 6-biegu byłoby oszczędniej i ciszej. Ale generalnie dobre wrażenie
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Brak jakichkolwiek uwag. Wszytko chodzi płynnie, na 6 biegu można się toczyć już przy 60 km/h. Aby dynamicznie przyspieszać, powinno się trzymać obroty pow. 3500/min.
~Paweł
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Manual funkcjonuje bez zarzutu, wydaje się być idealnie spasowana z tym silnikiem. Elastyczna, ale jak trzeba, można też przeciągnąć...
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
od nowości czasem coś haczy z 1 na 2 .. podobno ten typ tak ma - nie jest idealnie precyzyjna ale wysoki drazek rekompensuje to
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Skrzynia biegów bez rewelacji ale i bez wrednych niespodzianek. Dla mnie zestopniowana poprawnie. Czasami brak "6".
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting