Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
w 2014 roku mialem do wyboru za te pieniadze skode Octavie .. i Mitsu ASX .. skoda ma sasiad znajomy , ciec w bloku samochod bez płuciowy - Mitsu z nosem rekina (nowe mi sie nie podobaja) robil wrazenie i sasiad od skody z zainteresowaniem patrzy jak myje mojego miśka :) o to chodzi
~rene
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dałem 77300.Czarna perła i fele 17 w cenie. Mam wszystko! Brak mi tylko dotykowego audio i kamerki cofania. Montują w dieslach. QQ zaczyna konfigurację od tej ceny z stalowymi felgami... . Porażka. Minus mojej pszczoły to miękki ekologiczny lakier. Ale kilka warstw ręcznie kładzionego wosku pomoże.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Uważam, że za taki crossover każdy konkurent każe sobie zapłacić co najmniej kilka/kilkanaście tysięcy więcej.. tylko suzuki sx4-s-cross z podobnym wyposażeniem jest troszeczkę tańsze. Mitsubishi jest jednak nie do przebicia, szczególnie ASX.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Myślę że stosunek ceny do jakości jest dość dobry, Auto fajnie wygląda, nie jest zaliczane do awaryjnych, sprawia frajdę z jazdy. Pieniądze które wydałem, uważam dzisiaj za dobrze wydane.
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Nie znalazłem lepszej jakości SUV w tej cenie. Alternatywą był Qashqai, ale a słaby sinik, Mocca, ale tylko benzyna która jest moim zdaniem za bardzo wyżyłowana. Mazda i VW to inna półka cenowa:(
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Za auto z hakiem i LPG zapłaciłem 65,6 k pln w wersji podstawowej, która moim zdaniem jest bardzo przyzwoita. W stosunku do jakości, którą oceniam na 8/10 jest to bardzo atrakcyjna cena.
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
ok. 50 tys. zł za 4 letnie auto w wersji Blue Sky Edition z przebiegiem 40 tys. - trudno powiedzieć, ale nic lepszego nie znalazłem. Dla mnie ta jakość jest akceptowalna
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Skorzystałem z promocyjnej ceny zakupu, dostałem kilka ciekawych bonusów ( koła zimowe, autoalarm, dywaniki, 2 lata gwarancji salonowej) więc uważam że kwota 70 000, jest adekwatna.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Aczkolwiek jeśli ktoś jest wymagający, nie będzie zadowolony z jakości wykonania wnętrza oraz osiągów silnika.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~zadowolony
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
W serwisie gdzie można przywieść swój olej/części (np. serwis TYCHY) koszt serwisowania spada do o 33 procent. Przed przeglądem warto podpytać o taką opcje.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting