Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze. Przez 15 tys. km użytkowania nigdy mnie nie zaskoczył negatywnie. Wysokie zawieszenie powoduje, że wreszcie nie stresuję się krawężnikami i innymi nierównościami, których nie brakuje. Nie wiem jeszcze czy to zawieszenie, czy układ kierowniczy ale czasami słyszę z przodu delikatne odgłosy (jakby odgłosy naprężeń) przy hamowaniu i skręcaniu przy niskich prędkościach. Zgłoszę to na przeglądzie i może coś się...
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Jak na mini SUV wszystko ok. Czuły układ, precyzyjnie reaguje na każde polecenie:) Napęd robi super pracę. Na raznie testowałem tylko na mokrym, w trybie "AUTO" tył dołącza się bardzo szybko, nie pozwala na "wyplucie" przodu w zakręcie. w 4WD LOCK nie wyczujesz różnicy z typowym stałym 4wd:)
~Paweł
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Trochę za miękki (jak dla mnie), a przy tym nie pochłania nierówności zbyt komfortowo. Po za asfaltem jest ok. Charakterystyka napędu znacznie poprawia się w trybie AWD Lock (koleiny, woda, śnieg, luźna nawierzchnia - daje zdecydowanie więcej pewności), ale jest okupione zauważalnym wzrostem spalania.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Układ jezdny to bajka. Przesiadłem się z niskiego "normalnego samochodu" i już nie mam zamiaru do takiego wrócić. Wejście do samochodu, wyjście to czysta przyjemność. Wysoka pozycja za kierownicą. Wszystko akurat tak skonstruowane, byś czuł się dobrze w tym aucie.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Układ jezdny dobrze dopasowany do samochodu dobrze pokonuje dziury oczywiście na wysokich leżących policjantach trzeba zwalniać bo będzie gwałtowne mocne uderzenie. Dobrze trzyma się drogi. Pokonywanie zakrętów przy tak wysokim samochodzie jest ok.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
W zakrętach trzeba zwalniać, to jednak SUV a nie auto sportowe, parę razy na suchej nawierzchni włączyło mi się ESP. Wczesniej jeździłem sedanami i w tych samych zakrętach z taką samą prędkością wejścia się to nie zdarzało.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód prowadzi się bardzo przyjemnie, jest odpowiednio zestrojony pod względem komfortu i twardości. Tak jak pisałem wyżej kierowanie nim daje radość i frajdę
~kaisanab
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Stabilny na zakrętach, przewidywalny. Nie jest za sztywny, ani przesadnie miękki. W wersji z napędem 4x4, po wyłączeniu kontroli trakcji, można nawet kręcić bączki na śniegu :)
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Podróżowanie w jakichkolwiek warunkach (na śniegu jeszcze nie sprawdzane) nie sprawia żadnych problemów.
~Arkady
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Znakomicie wchodzi w zakręty przy dużej szybkości. Nardzo lekko sie prowadzi, Super pracuje wspomaganie. Przy parkowaniu można kręcić jednym palcem.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting