Lista ocen Mitsubishi Colt V 1.3 i 75KM 55kW 1996-2003 (38) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dobrze zestrojona, elegancko wchodza biegi. Rzekłbym że zmiana biegów to przyjemność, tak samo jak praca sprzęgła, naprawdę miękkie. W mojej opinii brakuje 6 biegu, bo gdy chcemy trochę poszarzowac będzie nas irytowało wycie juz od ok 120 km/h
~IGNS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Skrzynia biegów to najlepsza rzecz w tym samochodzie. Chodzi płynnie, precyzyjnie w sumie trudno to opisać słowami trzeba zobaczyć samemu. Mam porównanie z Toyotą Corollą z 2007r. i muszę przyznać że Toyota może się schować jeśli chodzi o skrzynie biegów.
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Skrzynia w porządku. Jak trzeba zmienić szybko bieg to to robi bez zbędnych zgrzytów. Zmienia biegi z kliknięciem co mi się podoba. Jedynie wsteczny potrafi przyhaczyć tak, że trzęsie autem ale to też w określonych sytuacjach.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Skrzynia biegów chodzi lekko i precyzyjnie. Polecam jedynie wymienić w niej olej bo po ok 20 latach znajduje się tam coś co bardziej przypomina wodę niż to, co wlewano tam w fabryce.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
W moim egzemplarzu pracuje ok. Czasami zdarza się że bieg nie chce się wbić na postoju ale wystarczy wrócić do "luzu" i za drugim podejściem bez problemu :)
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo dobra, "miękka" biegi łatwo znaleźć, jednak w moim egzemplarzu nie zawsze da się wbić łatwo 1, ale z 2 też da się ruszyć.
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Przełożenia zajmują mi 2 sekundy ale to też kwestia wprawy ale tez zasługa szybkiej skrzyni biegów idealnej na start na światłach.
~zelpin
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Tak jak z sinikiem skrzynia be zarzotow. Czasami dla zabawy wrzucam biegi 1palcem i wchodza lepiej niz w nowym samochodzie z salonu.
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Ogólnie nie narzekam, ale czasem 2/4/R nie wchodzi od razu, trzeba mocniej szarpnąć. Może kwestia wieku, nie wiem.
~przemo
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo precyzyjna, biegi wchodzą lekko. Czasem wsteczny nie wejdzie za pierwszym razem ale to norma u japońców;)