Lista ocen Mitsubishi Lancer IX (156) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon Kostro
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Lakier!!! Tragiczna jakość lakieru. bardzo łatwo odpryskuje, reaguje z płynem do spryskiwaczy, po 3 latach auto jest pełne rys!!! Dużych rys! Do perforacji lakieru. Na czarnim lakierze źle to wygląda! Lakier to tragedia! Maskę mam już do malowania, zaczyna rdzewieć! Mitsubishi nie poczuwa się do odpowiedzialności i uznania gwarancji i twierdzi że korozja jest pochodną uszkodzeń mechanicznych (rys i odprysków). Auto zawsze jest myte karcherem!...
~mr_maxx
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
nie stwierdzono - po raz kolejny MITSUBISHI wypuściło dopracowany model. Jedna uwaga, jeśli wybieracie się za granicę i będziecie podróżować w nocy podczas weekendu to miejcie w bagażniku zapasowe żarówki, ponieważ jest duży problem z zakupem na stacjach benzynowych żarówek typu HB3... przerabiałem ten problem podczas wakacji - zapomniałem zabrać zapasowych
~krzysztof
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
za poważną usterkę uważam parowanie lamp tylnych przy tem.poniżej 0 stopni, ale dealer nie uważa tego za usterkę i nie chce wymienić lamp. nastepna sprawa to cienki i słaby lakier. po pół roku odpryski a przebieg 7tys.km i oczywiście spalanie w miescie dochodzące do 14l. NIE POLECAM TEGO AUTA I BARDZO ZAŁUJĘ ZE GO KUPIŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~reneyvan
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Brak. Istotna wada to bardzo słaby lakier (jak w większości nowych wozów). Otwierając drzwi uderzyłem o murek i od razu kilka odprysków. Założyłem listwy ochronne z odblaskami, a ponieważ jedyne dostępne to badziew za 10 PLN to musiałem już wymieniać kilka razy, a pod spodem zrobiły się już ryski na lakierze. Nie należy myć na myjni automatycznej.
~AutomaniaK
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
W nowym aucie pojawiło się chrobotanie w układzie kierowniczym - ASO rozkładało ręce - kazali obserwować i pojawić się przed końcem gwarancji. Mówili, że raz się już z tym spotkali i wymiana przekładni kierowniczej nic nie dała - bez komentarza. Poza tym nie miałem problemów. Dość cienki lakier na karoserii.
~Mobil
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Lakier !! Fatalny. Dmucham i chucham na smochod jak tylko moge, jednak co z tego jak odpryski i zarysowania robia sie... same !! Samochod ma nie caly rok a wyglada jak 5 letnie auto. Jest to wina braku olowiu w lakierze ktory jest rozcienczany - normy UE, szkoda tylko ze traci na tym klient. Bardzo powazna wada.
~Krystian
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Autko jest po kilku na prawde wyczerpujących trasach w europie i samochód się spisywał idealnie.Nawet na lodzie i mnóstwa śniegu drogach i autostradach-na nizinach i w górach.Zarówno w dobrych, jak i wybitnie ciężkich zimowych warunkach samochód jechał ramie w ramie z samochodami klasy Audi A6.
~bartoshsataneq
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Kilka problemów elektrycznych pod koniec użytkowania: pojawiająca się kontrolka ABS/kontroli trakcji wynikająca prawdopodobnie ze zużycia alternatora, konieczność wymiany skorodowanych mas oraz jednej z wiązek przewodów elektrycznych.
~janusz164@interia.eu
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Oby tak dalej,zobaczę jak wypadnie kolejna dwudziestka przebiegu.Myślę,że jakość obecnej eksploatacji jest dobrym prognostykiem dalszej dobrej jazdy pod znakiem TRZECH DIAMENTÓW.O tym jak wypadnie napiszę również.
~Jacek
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Popękane są gąbki z lewej i z prawej strony stelaża fotela. Te popękania powodują przecieranie się materiału pokrowca. W fotelu pasażera prawdopodobnie w niedługim czasie pojawi się również taka sama usterka.