Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander I

TURNO, 18 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Rok produkcji 2005
Mitsubishi Outlander I 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Takiego "bajeru" nie zafundujesz sobie w innych autach za normalną cenę! Inne auta, mające porównywalne charakterystki są o 100% droższe! A chciałem kupić Forestera, bo technicznie też doskonały, ale to taki z wyglądu "Polonez-combi"!
RAKIETA! bez "turbo-dziury", czuć że Mitsubishi ma konotacje lotnicze. Takiego jeszcze nie miałem!!!
Haczyła 1/2, ale posmarowali w servisie "tuleje" i jest OK! Ale czemu od razu nie było "wysmarowane"? Japończycy się opuszczają w jakości?
Porównać można tylko z Foresterem.. inne SUV-y się kompletnie nie liczą!!! Biorąc pod uwagę masę auta i gabaryty to Outl. lepiej "się ma" niż Forest..
tak jak pisał poprzednik.... tylko czujniki!!! koniecznie!!!!!
minimum przycisków, maksimum czytelności. Jako ergonomię uznaję także standard dobrego skórzanego wykończenia. SUPER!
Klima b. sprawna. Jak ma być ciepło.... to jest ciepło, jak ma być chłodno.... to jest chłodno. A od "spodu".... fotele grzeją!
Przyjaciel z cheeroki zdębiał na tylnych siedzeniach! Tu komfort a tam (jeep) niestety CIASNO!!!!! Tak jak ktoś napisał... ulubione domowe fotele ale dodatkowo z dobrymi bocznymi trzymaniami.
Cicho... po prostu super cicho! Aż szkoda, że lepiej nie słyszę pomruków mojego TURBO!
nie pytaj o spalanie przy aucie które 100 osiąga w niecałe 8 sekund. Kup Golfa i podniecaj się spalaniem po....przecinku!
Ten outlander ma taki urok osobisty, że znowu polubiłem jazdę samochodem. A przy tym jest taki oryginaly w wyglądzie!! Często w garażu przed jazdą po prostu "go"...poklepię! Ludzie często spoglądają na to "dziwo" na ulicach!, co przy obecnej różnorodności aut jest ....swego rodzaju sukcesem!
??????? ale ktoś pisał o korozji wydechu... zobaczymy po roku, ale biada wtedy MMC Mitsubishi Poland. Całość na razie OK!
???? ocena moja może nieco na wyrost, ale zbyt nowe auto!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW [l/100km]

10,7