Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander I

mrc345, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Outlander I 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
daje przyjemność z jazdy, wygodny i cichy, świentny bo łączy w sobie wiele cech różnych rodzajów aut, drapieżnik na drodze lub rodzinne kombi, nie kradną, nie psuje się, bardzo dobre lampy -chyba lepsze niż ksenony w moim drugim aucie
bardzo fajny, bardzo cichy a gdy dodaję mocno gazu zqaczyna się ostrzej i głośniej, dość elestyczny jak na turbo. Na jedynce rusza jak cięzarówka
bez zarzutu i bez rerwelacji, długi lewarek
świetne i ciche, sztywno zaiweszony, świetny na zakrętach, trzeba uważać na mokrych zakrętach -killka razy jechałem już bokiem, dobre hamulce
bez zarzutu -to auto wielkości Passata więc trzeba mieć trochę wprawy. bardzo długa maska przednia, moim zdaniem w outlanderrze wcale nie siedzi się wysoko jak w innych SUW ach
wszystko na miejscu i bez wodotrysków, super są dwa szyberdachy i pochylana tylna kanapa, nie za wielki bagażnik, mogłoby być więcej schowków
wszytko działa bez zarzutu, tylko trzeba ręcznie wyłączać obieg zamknięty w automacie po schłodzeniu -drobny bezsens
naprawdę dobrze dla czterech osób, bardzo wygodne przednie fotele (skóra + alcantara) z tyłu połokietnik
to najepiej wyciszone auto którym jeździłem, wychodzę z auta po 8 godzinach jazdy i nie jestem zmęczony -nie pęka mi głowa, super
Nie jest źle, najlepszy wynik w trasie nocą 8,9 l jadąc 80 -120 km/h, na autostradzie przy 170 ok 12,5l, w cyklu mieszanym ok 11,5 l. Przy ciężkiej nodze bez problemu można wskoczyć na 15 l. Przy takim silniku jednak zawsze korci żeby przycisnąć...
bardzo dobre auto za 115 tys, dla kogoś kto nie chce tylko wozidełka ale lubi jeździć; co ciekawe kupiłem felgi na zimę a tu niespodzianka Outlander (o czy nikt nie wiedział w salonie) wypsażoney jest w bardzo dobre opony całoroczne w związku z tym nie mo apotrzeby ich zmieniać na zimę... ręce opadają
bez zarzutu, wkurza komputer, który zostawia za dużą rezerwę
brak -nowe auto

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW [l/100km]