Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW 2010-2012 (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ojciec, Tatuś :-)
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Dziś spokojnie mógłbym zaznaczyć doskonale, bo się po prostu przyzwyczaiłem i dla mnie głośny nie jest. Miałem okazję jeździć różnymi autami, głównie segment D i powiem szczerze, że z wyciszeniem bywa różnie i Outlander nie ma się czego wstydzić, a jak dodamy jego gabaryty to tym bardziej. Jeździłem jednak cichszymi modelami, stąd ostatecznie stawiam 4+
~Jarosław
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Jeżdżę spokojnie, na autostradzie raczej nie szybciej niż 150/h i przy tych prędkościach jest bardzo dobrze. Muzyka z rozbudowanego zestawu audio z subwooferem w bagażniku (montowany przez Mitsubishi w wyższych wersjach wyposażenia) brzmi bardzo dobrze i odpowiednio odcina pasażerów od wszelakich innych odgłosów.
~Tata, podróżnik, zadowolony użytkownik
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Tutaj standardowo obniżam - budowa oraz rozmiar robią swoje. Aczkolwiek wyraźnie trzeba zaznaczyć, że nowe modele innych marek nie są wcale cichsze. Jeździłem nową RAV4, nowym X-trailem, nowym Tiguanem/Ateca/Kodiaqiem, obecnymi Mazdą CX5 oraz Hondą CRV i albo jest tak samo albo jeszcze gorzej (Mazda i Honda).
~Kierowca SUV-a
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Gabaryty auta robią swoje - przy autostradowych prędkościach jest dość głośno. Auto nie odbiega jednak od innych w klasie. Ma za to jeden duży plus względem aut konkurencji - wypasiony zestaw audio, który umila każda podróż i wyśmienicie zagłusza szumy.
~Sebastian
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Pojeździłem trochę, byłem w dłuższej trasie i chyba się przyzwyczaiłem, bo uważam jest ok. Silnika praktycznie nie słychać, szum powietrza przy prędkościach powyżej 150 km/h jest, ale gabaryty też są ... W Exeo było ciszej, ale tu jest też bardzo dobrze.
~synweap15
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Dzięki silnikowi którego nie słychać przy stałych prędkościach do ok. 170km/h (jedynie podczas przyspieszania) jest super. Przy wyższych prędkościach słychać opływające powietrze, ale przy takiej bryle nie ma na co narzekać
~użytkownik
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Silnik wygłuszony przyzwoicie, przy ostrzejszej jezdzie słychac turbinę, bo jej silnik nie zagłusza. Na autostradzie do 140 w normie później kształ nadwozia robi swoje i szumy staja sie craz bardziej dokuczliwe
~Ojciec, Tatuś :-)
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Mogłoby być znacznie lepiej. Pomaga dobre audio, ale szumy i tak są słyszalne. Myślę, że to jednak wysokość auta, rozmiar opon i lusterek muszą powodować owe szumy - fizyki się nie oszuka.
~Mirek
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Gdyby nie system nagłośnienia auta dałbym 3 gwiazdki. A tak jak robi się głośno (a wierzcie, że powyżej 180 robi się głośno) audio gra i nic poza ACDC nie słychać :-)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander II 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
~Sebastian
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Jest ok, choć szału nie ma. Gabaryty auta robią swoje i szum przy dużych prędkościach jest. Wyciszenie kabiny dobre, silnik słyszalny tylko jako zimny zaraz po odpaleniu.