Oceny Mitsubishi Pajero II Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW 1991-1999

Mitsubishi Pajero II Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW 1991-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero II Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW 1991-1999

~Kuba
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Pajero 2 to takie auto na pograniczu 2 kategorii: całkiem solidny i dzielny samochód terenowy a jednocześnie doskonale prowadzi się po asfalcie. Żaden inny samochód 4x4 którym jeździłem(a było tego trochę) nie łączy tak dobrze tych dwóch mocno przeciwstawnych zalet. Do terenowych wycieczek(bez topienia samochdu po klamki w błocie) Pajero 2 jest wyborem bardzo rozsądnym. Oczywiście są samochody które radzą sobie w terenie lepiej(Patrol,...
3,8
~loocyfer@wp.pl
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Bardzo duza przyjemność z jazdy po terenie - szczególnie błocie .Auto wjedzie chyba wszedzie .Nie wykorzystuje nawet połowy jego mozliwosci. Jako weterynarz "wiejski" dzieki mojemu Pajero dostane sie do kazdego klienta niezaleznie od tego w jakiej pypiduwie mieszka. Kiedys chlopi wyjezdzali po mnie traktorem a osobowke zostawialem na asfalcie.Teraz dojade wszedzie gdzie chce . Oczywiscie osczedzam auto bo czesci niezbyt tanie Chwała za...
~kuń
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Świetny samochód. Auto zaprojektowane żeby jeździć, a nie psuć się i nabijać kabzy serwisom. Tania w eksplatacji terenówka, serwis i ceny części przy obecnych cenach to groszowa sprawa. Jednak masa i prześwit (wysoki środek ciężkości) powodują, że nie jest to auto dla \"baby\". Warto zachować na początku respekt.
~Lesnik83
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Samochód przy niewielkich systematycznych wkładach nie do zdarcia.. W terenie jak czołg. Sam zaciągałem ciągnik z przyczepką drewna w lesie bez większych problemów!! Przy podniesieniu zawieszenia i dobrych oponkach terenowych nie straszne mu błota w granicach rozsądku. Użytkuję auto codziennie w lesie w pracy i jestem bardzo zadowolony!
~Bolo
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Jestem w pełni zadowolony z Pajero. Jedyne co bym wolał to ten wyższy piąty bieg i dlatego trochę żałuję że nie kupiłem Pajero Sport, podobno lepiej chodzą na asfalcie, a z kolei na to co potrzebuję w teren (dojazd do posesji) powinien też dać radę.
~jradek
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Spełnia moje wszystkie oczekiwania i daje mi dużo radości z jazdy. Auta używam wyłącznie w weekendy do wycieczek w teren. Nie jest może tak dzielny jak Parch, ale sporo lepszy od Terrano,
~urbanek
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
coś za coś, jak bym chciał pojazd na blachary to bym został bananowym chłopcem w coupe/cabrio... a tu jest ktoś z duszą....
3,5
~Leśnik
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Genialne auto w teren, wyjedzie z każdego miejsca. Wygodne, zwarte, szybkie, jeżeli jest dobrze utrzymane to wytrzymałe, niezbyt ciche, ale zawsze można ustawić głośniej radio ;))
3,5
~devdd
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Zalezy jak sie trafi, silnik, osprzet, napedy trafily mi sie wzorcowe, ale buda nie... dlatego warto tez na to zwrocic uwage.
~Tomek
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
mysle ze jesli chodzi o terenoweczke z lat 90tych to nie ma sobie równych,polecam z czystym sumieniem kazdemu!!
Mitsubishi Pajero II Standard