Oceny Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW 1998-2000

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW 1998-2000

3,2
~sed1@poczta.fm
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Samochód ma dwie mocne strony:pierwsza to silnik, ktory po przejechaniu 150 tys pracuje jak nowy, na wolnych obrotach jest niesłyszalny i ogólna przestrzeń. Nieduży gabarytowo ale przestrzenny. Na poczatek zepsuł się spryskiwacz tylnej szyby. Nastepnie zaczęły się blokować tylne hamulce. W serwisie oczywiście nie umieli sobie z tym poradzić.Podobno trzeba przeszlifować cylinderki, ale ja się na takie rzeczy nie piszę. Następnie zarwał mi się...
4,1
~specoo
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Samochód godny polecenia każdemy kto używa pojazdu jako narzędzia pracy lub do przemieszczania się samemu/z rodziną na małe i średnie odległości. Jest w miarę spory, wygodny, nieźle wykonany i praktycznie bezawaryjny. W dłuższych trasach ze względu na mały silnik i vanowatą sylwetkę jazda jest lekko męcząca, aczkolwiek nie niemożliwa.
~Marian marian_k1@vp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
To jest samochód stworzony dla rodziny 5 osobowej :) miejsca jest naprawde bardzo dużo jaaa sam mam taką rodzinke w takim składzie i po przejechaniu blisko 700km nad morze wrażenia i uczucia jazdą tym samochodem są naprawde b.dobre nietylko dla kierującego ale dla całej rodziny siedzącej z tyłu :) można wyciągląc nogi:)
~Ozmar72
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Auto idealne dla rodziny 2+1. Rozkładana idzielona kanapa powiększa przestrzeń bagażową. Można zapakować dwa rowery i sporo bagażu. Z miejsca kierowcy widać dobrze i wygodnie się siedzi. Jedno co można zarzucić to mało mocy, szczególnie w trasie i z bagażem. Ale to w końcu tylko 1.3.
~rigel20@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Powiem tylko jedno - szkoda że przestano produkować ten model - wyjątkowo udany . Brak następcy tej klasy - w przyszłości będę szukał tego typu pojazdu u innego producenta , nie wiem tylko czy znajdę !
~max_xx
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Wspaniale auto, przy pojemości 1,3 dm3, pewnie niedostatki mocy, ale wielka frajda przy dystrybutorze paliwa. Duże wnętrze, łatwe do zaparkowania, niezłe wyposażenie (Comfort), niezawodny, wygododny, i końcu to misiu...
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW
8,3
9,2
~Tomek P. Warszawa
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Najważniejsze, że samochód jest niezawodny i mało pali. Model 1,3 jest chyba zbyt mały na takie auto, ale jak go kupowałem dostępne były tylko 1,3 lub 1,8 GDI. Obecnie są modele 1,6 /nie wiem jak się zachowuja/
~korand186@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Przyjemne prowadzenie pojadu. Małe zużycie paliwa. Wygodne przednie fotele. Dobre trzymanie boczne. Bardzo dobre wyposażenie. Przestronne wnętrze. Ogrzewanie do poprawy. Układ hamulcowy mało precyzyjny.
~pikojar@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
tylna klapa ciezko sie zamyka jak w dostawczaku, komora silnika nie jest zabudowana ani z dołu ani z góry, szyby trzeszczą , cieszy przesuwana tylna kanapa, i duzo miejsca pozlozeniu siedzen.Ogólnie moze byc:)
4,1
~slave
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
komfortowy rodzinny samochód do spokojnej jazdy, największe atuty: 3-letnia gwarancja, przestronne i wygodne wnętrze, bogate wyposażenie seryjne (m.in. klima), dobre właściwości jezdne. Główne wady: za mały silnik, trochę za mały podstawowy bagażnik. Poza tym bardzo podoba mi się jego sylwetka (gdyby jeszcze większe koła...) oraz estetyka wykończenia wnętrza (szaro-niebieska kolorystyka).