Lista ocen Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW 1998-2000 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~specoo
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Materiały użyte do wykonania wnętrza raczej przeciętnej jakości, jak to niestety w japończykach tej klasy bywa, dodatkowo nie wszędzie elementy wyposażenia są dobrze spasowane, aczkolwiek miałem okazję obcować z Carismą z tego samego rocznika i stwierdzam że w porównaniu z nią Space Star jest wyjątkowo dobrze wykonany. Jeżeli chodzi o rozkład deski rozdzielczej i przełączników to w zasadzie nie mam zastrzeżeń - jak to w japończykach bywa jest...
~slave
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
super wygodna pozycja za kierownicą, łatwe wsiadanie i wysiadanie, wygodne schowki i półki, brak kontrolki świateł mijania, firmowego radia można słuchać wyłącznie jeśli kluczyk jest w stacyjce, do kategorii ergonomii zaliczam też instrukcję obsługi, która moim zdaniem powinna być bardziej precyzyjna, np. w stosunku do komputera pokładowego czy radia (musiałem wzywać fachowca do RDS, bo w instrukcji nie było informacji, że przypadkowo...
~rigel20@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Przełączniki w zasięgu ręki , może tylko przełączniki do otwierania szyb mogłyby być nieco dalej - zmuszają kierowcę do cofania ręki do tyłu - ale Japończycy są trochę mniejsi więc dopasowali do swoich rozmiarów - ale przy całokształcie jestem im wdzięczny za ten samochód . Szkoda że zaprzestano produkcji tego samochodu - nie widać godnego następcy.
~marcinbalicka
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Jak to japonczyk-wszystko na miejscu i w zasiegu reki.Jedyny minus to to ze zegary sa podswietlane na bialy kolor-pfuj! Moze ktos powie ze sie czepiam ale zielony kolorek by mile wspolgral z wyswietlaczem komputera.Ogolnie-piatka.
~korand186@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Wszystko na miejscu i pod ręką. Wysoka pozycja za kierownicą ułatwia wysiadanie i wsiadanie. Regulacja wysokości kierownicy, a fotela we wszystkie strony (oprócz lędźwi) pozwala dobrać wygodną pozycję.
~jakub
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
No to jest duży samochód w środku. Każdego wsiadajacego zadziwia przestronnością. Żeby jeszcze ten bagażnik nie mial tych wystających osłon amortyzatorów. Ja czuje sie w nim bardzo dobrze.
~adszym@poczta.onet.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
radichyba najlepiej rozwiązane auto jakim jeździłem, brakuje sterowania em Mitsubishi z kierownicy (chociaż z drugiej strony radio umieszczono blisko kierownicy więc nie jest to zbytnia wada)
~skrzypus@solid.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Oświetlenie gałek włącza się dopiero ze światłami, brak kontrolki świateł mijania itp. Poza tym wszystkie przyciski dobrze rozmieszczone, siedzenia wygodne itd
~Jaro
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Deska rozdzielcza jest funkcjonalna, zasługuje na uznanie. Wszystkie potrzebne przełączniki są w zasięgu ręki.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW
8,3
9,2
~Misiaczek
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Przełączniki na elegancko wykonanej desce rozdzielczej i konsoli są ułożone zgodnie z potrzebami kierowcy.