Lista ocen Nissan Almera Tino 2.2 dCi 112KM 82kW 2000-2006 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~palucha@poczta.onet.pl
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
Nic poważnego nie spotkało mnie w czasie tego roku użytkowania. Problemem są nietypowe części, do których nie ma zamienników, a oryginały są bardzo drogie. Np: nie można wymienić samej tulei metalowo-gumowej na wahaczu - trzeba wymienić cały wahacz - koszt w serwisie 1000 zł plus robocizna. Drugim mankamentem jest silniczek wycieraczek przednich. Oczywiście nie ma zamiennika, a oryginał kosztuje jak zwykle 1000 zł.
~bad & brekfeast
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
raz zepsuł mi się jakiś zaworek i nie podawało paliwa do silnika przez chwilki, nissanowy komputer nie widział błędu i trza było prześledzić aly ukladpaliweowy zeby go drania znaleźć na zwieraczu baku
~urzendnik1
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
zrobiłem 60 tys km od zakupu i mam go 3 lata - nic jeszcze nie zmusiło mnie do wjechania do warsztatu. Na razie jest super tfu tfu tfu
~Mariusz S.
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
Na wczasy z rodziną bez obaw, żadnych poważnych usterek. Klimę uważam za mało poważną usterkę, da się bez niej żyć.
~Łukasz
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
przez pół roku nie miałem żadnych usterek, nic nie wymieniałem, więc stąd moja ocena 5
~Zbyszek
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
Na razie odpukać żadnych poważnych usterek.
~partyjka
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
Jak wyżej. Tylko jakby co części mało.
~krzywoi@wp.pl
Tino 2.2 dCi 112KM 82kW
Zapowietrzanie po dłuższym postoju?? Samo ustąpiło??
~Maciek
Przez 2.5 roku nic.