Ocena kierowcy - Nissan Almera I Hatchback

killabeez, 11 lat temu
Silnik 1.6 SR,SLX 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Nissan Almera I Hatchback 1.6 SR,SLX 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : autko przepięnie wchodzi na obroty, przy 90-100km już można poszaleć.
Układ elektryczny : tylko żarówki jak w każdej almerce.
po 2 golfach IV o wiele młodszych i \'piękniejszych\' które stały więcej w warsztacie niż jeździły nadszedł czas na rasowego japończyka jeszcze z japonii. I to był strzał w 10-tkę. żadnej awarii od roku jak jeżdzę a auto 8 lat starsze od tego niemieckiego złomu!Idealne! za kilka tysięcy można mieć naprawdę wiele frajdy z jazdy!
silnik cudo - idealnie się wkręca na obroty, ładnie przyspiesza.
idealnie wskakują biegi tak jak powinno być.
leci jak po szynach.
jest ok.
wszystko na swoim miejscu.
mam klimę więc nie narzekam. zimą szyby szybko odparowują.
autko średnio duże a miejsca bardzo dużo dla każdego.
niestety ty porażka, przy większych prędkościach śiwszczy i huczy. (powyżej 120 km/h).
nie wiem co to znaczy bo od roku jeżdżę i nic nie naprawiałem, a nie jedynie raz żaróweczkę. ceny przeglądów jak wszędzie - 100 zł hehe, zużycie paliwa - zależy jaką się ma nogę - może spalić od 5 do 12 litrów!
za 5 tysięcy kupiłem auto bardzo wygodne, z full wyposarzeniem (klima, elektryka itp itd). śmieję się tylko z ludzi co kupiją fiata pandę po 40 tysięcy golasa, ja mam za 5 i jeździ i wygląda o wiele lepiej. Za tą cenę nie kupisz nic lepszego. ps nigdy więcej niemca - miałem 2 golfy 4 2000 i 2003 rok - cały czas coś, co miesiąc w warsztacie ! nigdy już nie kupięniemca, przekonałem się do japońskiej niezawodności ( ale uwaga chodzi mi o japończyki z przed 2000 roku te robione jeszcze w japonii, nie szmelc a\'la japoński z europy!!)
idealnie. po prostu nic.
nic takiego nie miało miejsca.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 SR,SLX 90KM 66kW [l/100km]

7,3