Ocena kierowcy - Nissan Almera I Hatchback

killer, 13 lat temu
Silnik 2.0 GTi 143KM 105kW
Rok produkcji 1997
Nissan Almera I Hatchback 2.0 GTi 143KM 105kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : żyleta kreci sie wysoko jest fun
Karoseria : ruda lubi wychodzić
Układ elektryczny : rozrusznik alternator
jeśli szukasz niezawodnej rakiety o nie przeciętnych osiągach 8.2/100km/h to to auto jest dla ciebie i jeśli chcesz dymać spod świateł prawie wszystko to musisz kupić to auto na co trzeba uważać przy kupnie to rdza bardzo słabe jest zabezpieczone przy małych modach można naprawde wycisnąć wiele wiecej z tej besti
silnik fenomen kręci się do 7200obr. i jest na łańcuchu bardzo niezawodna jednostka co prawda najwiekszy kop ma przy 4500tys/obr jak to japończyk ale i tak osiągi powalają
wsteczny czasami wskakuje dopiero za trzecim razem a takto git, szybko sie zmienia biegi jest ok
sztywniejsze zawieszenie swietnie trzyma w zakrętach niektórzy mówią ,że jak gokart kierownicą mydełka fa nie zrobimy :) aha hamulce mogły by być lepsze
świetny widok dookoła
guziczki na miejscu jak to w japoncach, szału nie ma na desce jeszcze co mnie bardzo wkurza to wpuszczanie pasażerów na tyl trzeba sie nawachlować fotelem żeby go potem spowrotem ustawić idealnie
tutaj troszkę jestem zaskoczony pozytywnie bardzo szybko sie nagrzewa odkąd mam gaz w aucie który się przełacza od ustalonej temp. co nastepuje bardzo szybko
nie jest to limuzyna ale miejsca jest wystarczająco na tylniej kanapie jak i kierowca nie może narzekać
wyciszenia w tym aucie brak zamierzam w drzwi maty wygłuszające wstawić
tutaj kolejne zdziwko spalanie przy tych osiągach szok tym bardziej,że go zagazował instaka brc light narazie git jest przejechalem 5000km w mieście 11l poza miastem 8l nie mówie o butowaniu bo tu wiadomo ile wciśniesz tyle jara
cena nie jest straszna w porównaniu do innych marek ogladalem też golfa 4 gti który był wrakiem i kosztował 4tysie wiecej i był wolniejszy of course
almerka rządzi w swojej klasie w niezawodnosci jedyne co pada to rozrusznik i alternator jest to moja druga almerka w popszedniej pad mi własnie rozrusznik
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GTi 143KM 105kW [l/100km]