Lista ocen Nissan Micra II (173) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Drobne usterki elektryki. Szczególnie awaryjne są oryginalne kostki reflektorów przednich. Lubią się przepalić.
~rysia
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
tylna wycieraczka do niczego, trzeszczą plastiki, ciężko się otwiera zamek w drzwiach kierowcy(zimą), klamki pękają
~Krzychu
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Absolutny brak jakichkolwiek napraw przez pierwszy rok. Wymieniłem tylko amortyzatory z tyłu bo były wyeksploatowane.
~adams
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
nie zaminilbym tego auta na nic innego jest w 100% nie zawodne zawiezie mnie tam gdzie chce :) nic ale to nci sie psuje rdzewieje itp
~mkozina@interia.pl;
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
samochód nie robi niespodzianek; zepsuł się kiedyś plastikowy styk zapłonu w stacyjce; kupiłem używkę za 100 zł;
~mig6666@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Raz odmówił gdy uszczelkę wydmuchało......... Ramię ramienia wycieraczki się wytarło i spadło no 13 lat robi swoje.
~Kodi_tk
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Do drobiazgow to moge dopisac przepalony bezpiecznik troche za ciemne podswietlenie deski i niedzialajacy zegarek LCD
~Viviane
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jak dotąd to poszedł tylko górny zawias w drzwiach kierowcy,ale to tylko dlatego,ze ktoś mi się na nich oparł.
~jolkar2@wp.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Mam ten samochod od kilku lat, moze nie jest to najtanszy samochod ale za to niezawodny!Odpukac - nic suie jeszcze nie zepsuło

Usterki Nissan Micra II

Nissan Micra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~CHAWEL
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
PRZEJECHAŁEM NIM 30 TYŚ PRZEZ ROK TERAZ KUPUJE GO MÓ PRZYJACIEL I NIE BOJĘ SIĘ ŻE BĘDZIE MI ZRZĘDZIŁ, ŻE SPRZEDAŁEM MU GNIOTA.