Oceny Nissan Murano I 3.5 i V6 24V 234KM 172kW 2002-2007

Nissan Murano I 3.5 i V6 24V 234KM 172kW 2002-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Murano I 3.5 i V6 24V 234KM 172kW 2002-2007

~user
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Świetne auto, niepowtarzalny design. Przyciąga wzrok. W miarę ekonomiczne. Niezawodne. Wygodne. Córka z żoną przesiadły się do Mercedesa GLK i początkowo były bardzo niezadowolone. Ale przywykły do ciasnoty i twardych siedzeń.
~PiotrekO
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Super pod każdym względem. Z drobiazgow to wkurza brak wskaźnika temperatury zewnętrznej (!) i wskazania ile km można przejechać na pozostałym paliwie. Przy tej klasie wozu to niezrozumiałe. Z kupowaniem radze czekac do konca roku bo wtedy dealerzy dają znizki o ca 20-25 tys. zł i wtedy jest to rzeczywiście najtanszy SUV w tej klasie.
~Matik
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Fantastyczne, piękne i charakterne auto. Może nie ma renomy i trwałości BMW X5 czy Touarega, przestrzeni tyle co Volvo itp. ale mimo wszystko cala nasza rodzinka go uwielbia, i nadal po dwóch latach jestesmy nim zachwyceni. Niezapomniany design, sprawia radość patrzenia nawet po latach. Wyraźnie odcina się od nieco nudnych i popularnych konstrukcji europejskich.
~Muranka, Muraniatko i Muranek
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Pomimo paru niedociagniec, jestesmy zakochani w naszym autku. Daje wiele miejsca, nadaje sie swietnie na dluzsze eskapady. Ma swoj styl i urok, nie jest tuzinkowe, ma atrakcyjny design, jest funkcjonalne i wbrew pozorom niesamowcie zwrotne. Daje wiele komfortu, i jak trzeba potrafi pokazac rozki po nacisniecu gazu.
~VMARCOLA
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
IFINITI JEST TO SUV NA BAZIE MURANO, ROZNIACE SIE W ZASADZIE TYLKO KILKOMA SZCZEGOLAMI. POJEMNOSC SILNIKA JEST 4.5L, TRANSMISJE W INFINITY MAM 6-CIO PRZEKLADNIOWA AUTOMATYCZNO-MANUALNA. WYGLAD ZEWNETRZNY JEST BARDZO ZBLIZONY. WNETRZE JEST BARDZIEJ KOMFORTOWE (POPROSTU WIECEJ ZABAWEK DO PSUCIA SIE)
~Dadi
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Jezdzilem wieloma SUVami . Cayenne, XC90, Tuareg, Zaden nie sprawialtyle przyjemnosci Z jazdy czy to komfortu podrozy Jesli nie Murano to co??? Infinity FX (choc to to samo)
4,1
~b_gluszek@wp.pl
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
jestem zadowolona, ale przynajmniej raz w tygodniu do pełna tankuję
~krzybo63@wp.pl
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
Polecam lubiącym duże i szybkie SUV-y bez zacięcia do jazdy w terenie bo do tego to Murano się nie nadaje.
~Ryszard
brak temperatury zew. brak komptera ,brak nawigacji na Polske,sporo pali,
~Marcinek61
SUV 3.5 i V6 24V 234KM 172kW
niektórych aut nie da sie słuchać ale murano ma idealny silnik to jak by słuchać muzyki przy wyłączonym radiu (Wyciszenie)