Oceny Nissan Murano II 2.5 dCi 190KM 140kW od 2010

Nissan Murano II 2.5 dCi 190KM 140kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Murano II 2.5 dCi 190KM 140kW od 2010

~Maniek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Samochód w pełni zasługuje na zakwalifikowanie go do klasy premium. Krytykowany wszędzie silnik ze względu na moc nie jest mułem. Całkiem nieżle przyspiesza i nie jest głośny ani przesadnie paliwożerny plus świetna skrzynia biegów. Co prawda prosiłoby się o jakieś V6 ale za cenę połowę niższą od konkurencji nie można narzekać (auto klasy BMW X5 czy Volvo XC90 w wersji Premium kupiłem nowe za 175 tys.)W srodku skóra, bardzo bogate wyposażenie i...
~Dawid
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Auto niedoceniane, przez to tańsze od Europejskiej konkurencji. Bardzo dobra propozycja dla rodzin z dziećmi. Duża kubatura wnętrza. Sprawdza się w każdych warunkach drogowych. Absolutnie niezawodny i bezproblemowy w utrzymaniu pojazd. Polecam z czystym sumieniem niezdecydowanym
~ślepek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Auto o kontrowersyjnym wyglądzie, dla niektórych jest super, niektórym się niepodoba. Wygodny, duży i całkowicie bezawaryjny suv.
~słąwek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Generalnie super auto nie mam żadnych zastrzeżeń po 3 latach użytkowania, poza hamulcami tarcze słabe reszta wręcz rewelacyjna. Trochę tej mocy mi brakuje ,ale auto duże wygodne no i ładne .
~Diomed44
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Bardzo wygodne auto z amerykanskimi fotelami (nawet w mojej europejskiej wersji). Teraz jak chce zmienic to nicprodukowanego w EU nie ma tak wygodnych i duzych footeli.
~Skafffander
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Elastyczny, ale po 2 latach przydałaby się większa moc silnika. W trasie bardzo przyjemnie się wyprzedza. (Silnik)

Usterki Nissan Murano II

Nissan Murano II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Na felgach 20" przekładnia kierownicza nie dała ray (Silnik)
~MXB
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Przesiadka z V6 wymagała przyzwyczajenia ale ogólnie jest ok. (Silnik)
~leszekc
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Obawiałem się że moc będzie za mała ale jest idealnie.Nie jest to wybitny sprinter,daje jednak ożliwość depnięcia i swobody wyprzedzania na każdym biegu. (Silnik)