Lista ocen Nissan Navara III (84) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan japonskiej motoryzacji
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
z przodu jest duzo miejsca z kazdej strony, co prawda siedzi sie jak w traktorze ale neiktorzy tak lubia, z tylu natomiast jest porażka!!! oparcie pionowo, lawka (nie kanapa tylko lawka) jest na tyle nisko ze jak sie ma powyzej 170cm to kolana sa za wysoko a jak ktos ma ponad 180 to nie radze w dalsze podroze sie wybierac z tylu bo czesto sie trzeba bedzie zatrzymywac zeby przypomniec sobie jak to jest miec nogi.
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Z tyłu ciasno, ale używam tego auta jako 2-osobowego. Z przodu doskonale, mnóstwo miejsca, bardzo wygodne fotele (nie wyglądają na takie), nie męczą nawet w długiej trasie. Mam 185cm wzrostu i jest mi bardzo wygodnie. Z tyłu natomiast mało miejsca, jednak podnosząc siedziska foteli powstaje całkiem duży bagażnik, poza oczywiście paką.
~BART
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
z przodu ok ale z tyłu nie da się jechac - długa trasa to dla pasażerów dramat,za pionowe oparcie za krótkie siedzenie - szkoda kasy na double cab - w king cab jest tak samo niewygodnie może tochę mniej miejsca na nogi. To największe niedopracowanie auta. Fotelik dla dzieci też kiepsko wchodzi...
~jaan
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
z tyłu jeździ komfortowo mój pies, po złożeniu siedzeń jest sporo miejsca na jego legowisko. W 2 osoby i z bagażem za przenimi fotelami można jechać. Na zabudowanej pace wsystko lata, trzeba na nią wchodzić aby coś wyjąć - nie nadaje się na "rodzinne" wyjazdy - jedynie na przewóz betoniarki.
~adam25gdansk@op.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Przestrzen dla kierowcy i pasazera z przodu rewelacja ale tyl zostal potraktowany jak do przewozu bydla ....malo miejsca gdy odsuniemy fotele do tylu, brak regulacji odchylenia oparc tylnej kanapy ale za to maja z tylu rewelacyjny uchwyt na kawe :-). U mnie z tylu jezdzi tylko pies i nie narzeka :-)
~inventum@vp.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Miejsca w Double Cab wystarczająco z przodu i z tyłu. Przeszkadzają zbyt krótkie siedziska. I dlaczego przestrzeń ładunkowa ma tylko 1,5 m długości? HILUX wygospodarował więcej miejsca dla ludzi i ładunku. Jednak dyskwalifikuje go ten mułowaty silnik (120 KM) i te śmieszne małe kółka.
~hubal
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
z przodu super, z tyłu dla długonogich i otyłych ciasno, ale to jest w większości aut również osobowych. Jak pamiętam to dużo miejsca z tyłu miałem w audi 100 z lat 80-tych, bo w nowych nie koniecznie, chyba że jest to auto za 300 tys.
~Rav
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
kierowca i pasażer doskonale, mam 190cm i gdy jadąc na tempomacie rozprostowuję nogi super na długich trasach po europie. Tył cóż w żadnym \"traktorze\" nie polecam siedzieć z tyłu jednak gdy musiałem to wolałem leżeć w poprzek nawet zasnąłem.
~MIROSŁAWIK
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
z tyłu nie da się siedzieć więcej jak 100 km pasażer siedzi z tyłu prawie pionowo oparciu brak pochylenia przednie fotele mają krutkie siedziska przy tym przebiegu{4900km} skończyło mi się elektyka w siedzeniu kierowcy troszkę szybko jak na nowe auto
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Z przodu kierowca i pasażer mają dużo miejsca. Z tyłu 3 foteliki z małymi dziećmi wkładam z małym problemem ale mieszczą się ! Jest OK ! a Co do paki która jest zakryta to super sprawa. Auto na budowę, do sklepu i na wycieczkę ;)