Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Mam zrobione dopiero 15000 km i odpukać nic się nie dzieje. Zresztą nie spodziewam się niczego innego po tym aucie. Przed zakupem dokładnie wypytałem kolegę który jest szefem jednego z serwisów Nissana jaki model najmniej się psuje i jednoznacznie wskazał na model Note.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Prosta konstrukcja nie powinna przysparzać problemów. I tak jest z Note. Psują się raczej drobiazgi. Należy pamiętać że jest to pojazd budżetowy. Moim zdaniem jakością nie odbiega od droższych aut.
~Luuk
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Skrzypiące wnetrze, szyba przednia vardzo szybko sie wysuje i zbiera odpryski. Mnie czeka wymiana szyby po kamieniu. Na pewno nie na oryginalną.
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Czasem moze cos poskszypiec w plastikach bo nie jest to zbiurka w japonii tylko w europie,elektryka i silnik japonskie wiec jest super..
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
brak ustrek - uwaga na nowe kable po maską - gryzoń przegryzł przewód spryskiwacza - trzeba psiknąć środkiem odstraszającym
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Raz miałem przygodę, że zawiesił mi się caluteńki środkowy panel(klimatyzacja i radio). Poza tym nic póki co nie padło.
~Sajmon85
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
akwarium w kloszu tylnej lampy, wyją tylne łożyska po 150kkm, odpada blenda tylnej klapy
~wektor1
Mikrovan Facelifting 1.6 110KM 81kW
Na razie nic się nie dzieje, trochę martwi (być może inspirowana Francuzami) jakość montażu.
~irkm
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Dużo świerszczyków, trzesczenie niektórych elementów. Losowo sie pojawia i znika. Reszta ok.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
na razie ok, ale ceny części wyraźnie wyższe niż w europejskich autach
Nissan Note I Mikrovan Facelifting