Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
nawet Astra F z 1993 roku była pod tym względem lepsza. Po właczeniu ogrzewania na maksimum, ledwo leci ciepłe powietrze. Dopiero po dłuzszym czasie coś się zaczyna ogrzewać, ale ogólnie bardzo słabo. Klimatyzacja włacza się i wyłącza z szarpnięciami. W octavii delikatnie się uruchamiała, i nie słychać było jej pracy. Tu - niczym odkurzacz z szarpnięciami na start i stop. I przy załączeniu samochód wyraźnie zwalnia bo brakuje mocy. Nie do...
~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Początkowo, przy jeździe w deszczu, parowały tylne szyby. Kupiłem pochłaniacz wilgoci i pomogło. Szybko się nagrzewa i jest ciepło w trakcie jazdy zimą. Latem jeszcze nie jeździłem, ale gdy były ciepłe dni wiosną (22st.C.) klima chłodziła idealnie. (Mam manualną)
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jeżeli masz klimatyzację, choćby tą podstawową, niezależnie czy grzejesz, czy chłodzisz, masz w środku bajecznie świeże powietrze. O to chodzi. We Fiacie przy recyrkulacji włączonej robiła się stęchlizna, a tutaj jest świeżo. Dobre dla mnie i mojego taty, bo mamy alergię i astmę.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
W zasadzie jest dobrze, ale nawiew po dokręceniu na pewną temp. po pewnym czasie wyłącza się zupełnie (tryb auto) i zaczyna robić się zimno co prwokuje do podkręcenia i po pewnym czasie jedziemy na 26 stopniach, a w aucie temp. przeciętna...
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Samochód szybko nagrzewa się zimą i rozpoczyna chłodzenie wnętrza latem, nagrzewanie działa bardzo sprawnie przy włączonym wentylatorze, kiedy nawiew mechaniczny wyłączymy zaczyna się robić chłodno, być może to taki mankament przy klimatyzacji
~wektor1
Mikrovan Facelifting 1.6 110KM 81kW
Automatyczna klimatyzacja zapewnia komfort obsługi gorszy niż zwykły manual, schładzanie i ogrzewanie skuteczne.Hałaśliwa praca sprężarki i dmuchawy (szczególnie w trybie "auto")
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Generalnie jest dobrze, ale samochód w środku jest duży i w związku z tym ma bardzo dużą kubaturę do ochłodzenia/ogrzania więc trzeba trochę czasu aby uzyskać żądany efekt.
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Po drobnych zabiegach na silnik wszystko dziala bez zarzutu Polecam! Fajny klimatyzowany schowek - mozna latem schlodzic napoje :-) naprawde sie przydaje...
~cieply
Mikrovan Facelifting 1.6 110KM 81kW
Bez zarzutu. Klima szybko chłodzi. Zimą szybko grzeje. Troszkę denerwuje automatyczne włączanie się klimy przy ustawieniu nawiewu na szyby.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan Facelifting
7,1
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ogrzewanie daje radę, klima w lato również spełnia swoje zadanie. przewietrzanie kabiny dość sprawne, jak i również osuszanie.
Nissan Note I Mikrovan Facelifting