Lista ocen Nissan Note I Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW 2005-2010 (70) - Widoczność

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Boom
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Świetna na wszystkie strony samochód jak już pisałem od razu się czuje i jakby intuicyjnie wiadomo gdzie się kończy. Japońcy to mają łeb. Lusterka boczne są super widać naprawde dużo. Przyciemniane szyby choć z zewnątrz ciężko zaglądnąć do środka od wewnątrz są tylko trochę ciemniejsze. Rewelacja.
~Patryk
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Daje 4 ponieważ w tylnej szybie nie widać NIC. Ja i tak zawsze cofam na lusterka(są genialne, dla mnie tylnej szyby mogło by nie być w ogóle) ponieważ jeżdże tirem więc to żaden problem. Niestety moja żona ma z tym problemy i nie obyło się bez założenia czujników cofania.
~op77@op.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Widać przód autka. Szczególnie wystające i świecące końcówki reflektorów, bardzo przydatne przy parkowaniu. Co ważne, cofanie ułatwia z kolei konstrukcja tyłu nadwozia. Kończy się szyba, kończy się auto. Ogólnie spora powierzchnia przeszklona w nadwoziu. Nic więcej nie potrzeba.
~Janusz
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Bardzo dobra do przodu i na boki. Gorzej do tyłu, co rekompensują duże lusterka. W Astrze widoczność do tyłu wydaje mi się nieco lepsza, chociaż też nie jest rewelacyjna.
~kloshart@poczta.fm
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
tu jest bardzo dobrze. siedzi sie troche wyżej, wiekie lusterka. widac prawie antene na dachu. wypukłe przednie swiatła pokazują gabaryt auta.
~Miłośnik Nissanów.
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Duży plus za tylne, małe szyby boczne. Bardzo ułatwiały wyjeżdżanie tyłem na jezdnię, nawet z za wysokiej przeszkody.
~misiomik
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
tu to wręcz brakuje oceny .... siedzi się wysoko i przez ogromną szybe widac więcej niż wszystko, do tyłu rewelacyjne lusterka
~concor
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
tył troszkę słabawo, ale jeżdżę ciężarówką i jestem przyzwyczajony do cofania na bocznych lusterkach a tu są duże tu daje plusa
~Krzysztof
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Wielkie lusterka,wielkie okna. Wszystko widać. Dzięki ciekawym reflektorom można "wyczuć" krawędzie auta z przodu.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~paweł W
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
super widoczność, duży plus za duże lusterka zewnętrzne, siedzi się trochę wyżej więc jest ok.
Nissan Note I Mikrovan