Lista ocen Nissan Note I Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2005-2010 (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Trochę za drogo. Za wyposażenie accenta plus alufelgi, opony zimowe i blokadę skrzyni biegów(wybrałem ją jako drugie zabezpieczenie celowo rezygnując z kosztownego i prymitywnego alarmu bo nie lubię alarmów - wyją, nikogo nie interesują a złodzieja i tak nie odstraszą, zimą pompują energię z i tak obciążonego akumulatora) zapłaciłem w sumie prawie 60 000 zł. mam nadzieję że warto. Czas pokaże...Za pół roku opowiem o dalszych wrażeniach
~Mr Hagen
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdybym miał jeszcze raz kupować to bym się nie wachał. Zapłaciłem 63750zł razem z alarmem, czyjnikiem parkowania, oponami, dywanikami, chlapaczami, dwoma gratisowymi przegladami ( w sumie 900 za przeglądy do przodu). Tapicerka częściowo ze skóry, czerwona nić :), przyciemniane szyby, alu 16 cali. Wypas. Nigdy mnie to nie kręciło, ale to auto zupełnie inaczej się prezentuje w tej konfiguracji. Warte swojej ceny.
~jacekmaj@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Cena jest proporcjonalna. Moim zdaniem auto warte jest swojej ceny. Z drugiej strony tylko "dobrze", ponieważ moim zdaniem już w standardzie powinien być na wyposażeniu czujnik odległości (lub sygnalizator) tak z przodu (bo wystaje) jak i z tyłu auta (bo spodzisty tył utrudnia ocenę). Niestety komplet czujników dokupowany osobno kosztuje około 2 tys złotych. To sporo.
~Zadowlony posiadacz NOTE 1,6
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To chyba jedyne auto ktore ma idealny stosunek jakosci do ceny . Za te pieniadze to najlepszy wybor .Karoseria rewelacjnie zabepieczona przeciw korozji .Silnik 1,6 benzyna ktory jest bardzo oszczedny, malo pali i bezawaryjny i duuuze autko w srodku , NAPRAWDE W SRODKU JEST DUZO MIEJSCA .
~Krzysztof
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochody nie należą do tanich, biorąc pod uwagę, że wielkościowo plasują się gdzieś między autami miejskimi a kompaktami. Funkcjonalność, mechanika bez zarzutu ale są pewne drobiazgi jak np. rozłażący się szew tapicerki na fotelu kierowcy.
~Marko
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za niespełna 58 tys zł jest wszystko co przewiduje specyfikacja modelu accenta plus dywaniki, alufelgi, zimowe ogumienie i blokada skrzyni biegów. To dobra cena biorąc pod uwagę ile trzeba zapłacić za takie dodatki w autach niemieckich
~były a przez to szczęśliwy posiadacz "włocha"
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za 58 tys zł wersja accenta z jasną tapicerką i trzykolorową deską rozdzielczą. Do standartowego wyposażenia tej wersji wytargowałem zimowe opony fulda cristal montero 2 oraz piękne pięcioramienne (podwójne ramię) alufelgi firmy AEZ. To chyba dobry interes?
~BlueWheeler
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Drogi jako nowy, dużo traci na wartości patrząc na konkurentów z Niemiec lub np Toyote, ale właściwie teraz Nissan to już klasa Renault czy Peugeota... a szkoda. Kiedyś miałem Primere P10 i była jak na tamte lata dużo lepsza.
~siemensol
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ja kupowalem autko 5 letnie i jak za taki wiek zaplacilem niewiele wiec dla mnie stosunek jakosci do ceny jest idealny i bez zastanowienia kupilbym taki samochod jeszcze raz i kolejny i kolejny.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NoTe
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dobra - chociaż cudów nie ma - plastiki twarde jak cholera. tradycyjne wykonanie- widać na pierwszy rzut oka ze szukali oszczędności... kształt zegarów i ich osłony - bez komentarza... :(
Nissan Note I Mikrovan