Lista ocen Nissan Note I (268)

3,3
~josef@pojda.de
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
glosnysilnik na autostradzie,wycieraczki szyb katastrofa,amortyzacia tylnej osi katastrofa , brakuje na szerokosc pare cent; paliwo 6.5L jazda spokojna,male napisy na zegarach.tylne siedzenia twarde nie wygodne
~Topovoytec
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
jak na "tanie linie lotnicze" to konkurencja wysiada
~MarekZ
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Mam wrażenie, że skrzynia "rogrzewa" się wraz z silnikiem, ale potem jest ok. (Skrzynia biegów)
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
podzielam opinie innych uzutkowników o parowaniu szyb bez klimy przy padającym deszczu (Wentylacja i ogrzewanie)
~Marek....
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
wymiana łożyska (prawy tył)po 50 000 tys. podatny na podmuchy przy dużych szybkościach (Układ jezdny)
~ZB
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mam NOTE w wersji "tekna" od lipca br.Auto sprawuje się niezawodnie.Jestem bardzo zadowolony.Po czterdziestu latach prowadzenia samochodu nauczyłem się z powrotem jeżdzić bez celu - dla przyjemności.
~jarik@poczta.fm
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
LICZNIK KM ZAWYŻA PRZEBIEG O 6,5% TAK WIĘC ZUZYCIE PALIWA JEST O TĄ WARTOŚĆ WYŻSZE NIŻ PODAJĄ DANE TECHNICZNE PRÓBUJE TO REKLAMOWAĆ A SERVIS I CENTRALA NISSANA SIĘ MIGA (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Michał
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Denerwuje mnie, że po otwarciu drzwi z kluczyka - świeci sie światło w bagażniku, niezaleznie, czy drzwi są zamkniete, czy nie! (Ergonomia)
~robi
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
wlasnie mi go skasowali ale uratowal mi zycie po dachowaniu wszystkie poduchy zadzialaly i wyszedlem bez szwanku dzieki nim i Bogu wypadek nie z mojej winy (Silnik)
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~jany44
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Gdyby nie ta wpadka serwisu (producenta) z uszczelką technologiczną to uważałbym to auto za doskonałe a wiem co mówię bo mam już na liczniku 130.000 km.