Lista ocen Nissan Note I (268)

~Darek S. - kolejne refleksje na temat ;-)
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
jest ok. Tylko coś jakby świerszczyk gdzieś wewnątrz deski rozdzielczej potrafi zaćwierkać na marnej nawierzchni....odrobinę irytujące
~Zadowlony posiadacz NOTE 1,6
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nissan note 1,6 benzyna 110 koni polecam wszystkim !!!!!!! Auto z tym silnikem jest bezawaryjne ,przeglady i wymiana oleju co 30.000km , malo pali , pali mniej niz silnik 1,4 . AUTO BARDZO DOBRZE ZABEPIECZONE PRZECIW KOROZJI .KAROSERIA I PODWOZIE BARDZO DOBRZE ZABEPIECZINE . Rdzy sie w tym aucie nie musicie bac . W srodku bardzo duze i wygodne , duzy bagaznik . Jeszcze raz polecam wszystkim wersje 1,6 benzyna . Nie bedziecie zalowac . Dla...
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Auto geriatryczne. Dużo niedoróbek - prawdopodobnie końcówka seri była klepana na zużytej linii produkcyjnej
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Japońska precyzja. Troszkę niestety powiewa francuzczyzną.
~KrzysiekŚ
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
+ dobrze ciągnie po przekroczeniu 3500obr/min, - dziwnie głośniejszy w okolicach 3000obr/min, (Silnik)
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Auto dla małej rodziny ale wysokiej, gdyż ten samochód ma niewiarygodnie duzo miejsca w środku, acz mały troszkę bagaznik. Polecam szczerze wszystkim, którzy cenią sobie niezawodnośc japońską i praktyczność. Jeżdżę już drugim modelem i nigdy ie było jakiejkolwiek usterki. jakość wykonania drugiego nowego modelu jest lepsza i lepsze wyposażenie: m.in. ESP i 6 poduszek, oraz sterowanie radiem i tempomatem z kierownicy.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jeśli ktoś szuka \"dupowozu\", który nie zrujnuje przy zakupie i oszczędzi portfel podczas eksploatacji, to ten mały Nissan jest godny polecenia. Zdecydowanie największą zaletą tego autka jest jego praktyczność.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ogólnie autko spełnia swoje zadanie do którego zostało zakupione. Samochód zakupiony jako środek transportu do pracy, a także okazjonalnie z rodziną.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Całość oceniam na mocne 4,8 w pięciostopniowej skali. Mam je pół roku i zobaczymy co będzie dalej.
~Patryk
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód dla mnie idealny. W miarę dynamiczny, niezawodny, pojemny, praktyczny itd. Naprawdę nie żałuję że się zdecydowałem na to autko. Wybierałem m.dz. roomster\'em a note\'m i bardzo się cieszę że wybór padł na nota. Miałem dużo samochodów, ale ten darzę szczególnym sentymentem. Sam nie wiem dlaczego. Może po prostu ma w sobie jak się to mówi \"to coś\"