Lista ocen Nissan Note I (163) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek S. - kolejne refleksje na temat ;-)
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
w trasie od 5,2 do 5,6 l na 100 km. W mieście przy prędkości średniej wg komputera 25-30 km/h i włączonej klimie 7,1 do 7,2 l/100 km. Czyli jak na 110 konną jednostkę pijącą benzynę OK.
~talar
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Spalanie w cyklu mieszanym. Małe miasto + trasy. Srednie spalanie to 6 litrów latem i do 7 zimą. Bardzo wdzięczny samochodzik pod tym względem. Na trasie pomykalem czasami i 140 km/h
~Krzysztof
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uważam, że pali niedużo a o cenach cześci nie moge się wypowiadać, bo leje paliwo, jeźdzę, ubezpieczam, robie przeglądy a poważnie naprawiać jeszcze nie miałem czego.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Hmmm - na trasie jest przyzwoicie - 5.2 - 5.6 przy normalnej jezdzie do 120. W miescie jest dramat - katalogowe 7.9 przekracza o 1L. Jeżdząc eco można zejść ale to nie na moje nerwy.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Koszty serwisowania dość niskie, pierwszy przegląd zamknął się kwotą 560 zł, co jak na warunki ASO jest dobrą ceną. Koszt paliwa przejechanego 1 km to około 0,67 gr.
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
tym autem można jeździć bardzo tanio i troszkę drożej,,,,wszyscy o tym wiemy, że im mocniej wciskamy pedał gazu tym więcej ucieka kasy z kieszeni...ogólnie, średnio wychodzi 6,8
~CENG
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Spalanie nieznacznie wyższe niż w prospektach, ceny obsługi serwisowej - skandalicznie wysokie - a do tego brak pojazdów zastępczych u Nissana to już za niski standard.
~kloshart@poczta.fm
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
bvez rewelacji. przy jeździe po mieści weźmie do 8 litrów na setke. a trasie w lato zszedłem do 6,2 ale przy jeździe 90km/h na 5 biegu. ewidentnie jechałem na wynik.:)
~karol
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
troszeczkę się rozczarowałem jeśli chodzi o spalanie paliwa (więcej niż deklaruje producent), cena przeglądu to ok. 600,00 PLN, a napraw nie musiałem robić, bez awarii do tej pory
~tdmik@interia.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
??? Nie wiem co napisać. Mam drugie auto. 10-cio letnie Mondeo 1,8 kombi i zużycie paliwa nigdy nie było większe niż w "Nocie", a Mondeo jest cięższe o ponad 200 kg!!!