Lista ocen Nissan Note I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jany44
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Gdyby nie ta wpadka serwisu (producenta) z uszczelką technologiczną to uważałbym to auto za doskonałe a wiem co mówię bo mam już na liczniku 130.000 km.
~chris@polewiak.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak na te gabaryty, klasę to bardzo dobre auto. Cena może odstraszać - ale jak się zweryfikuje wyposażenie z innymi markami - to nie wychodzi drogo.
~adam
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu ,doskonaly w miescie jak i w dlugich wyjazdach.Po pierwszym roku zadnej nawet najmniejszej usterki,wszystko super:)
~Mac27
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Długo się zastanawiałem nad wyborem. Do auta trzeba się przekonać. Jeżeli ktoś wsiądzie i dłuższy czas się przejedzie to na pewno się przekona do zakupu.
~Tomek - pisałem już kiedyś
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Zaznaczam 5 gwiazdek, ponieważ biorąc pod uwagę klase auta, to co ono oferuje, koszty utrzymania, niezawodność, to trzeba stwierdzić, że lepiej być nie może.
~Stefano
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
auto jest poręczne, małe zewnątrz a wielkie w środku, pali umiarkowane ilości paliwa i nie sprawia żadnych nieprzyjemnych niespodzianek
~Piotr Gdynia
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Świetny samochód do miasta. Mało spala (6.5 tylko miasto) jest z zewnątrz niewielki a w środku ma bardzo dużo przestrzeni.
~sedael
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ciekawe, autko - nie duże na zewnątrz, ale obszerne w środku, niestety awaryjność zawieszenia pozostawia wiele do życzenia.
~irkm
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ogólnie udane auto, w miarę ekonomiczne i niezawodne. Niezbyt szybkie, ale do miasta ok, a i na trasie z rodzine da radę.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~CENG
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Mimo to lubię ten samochód, we dwie osoby z bagażem jest nawet zrywny dzięki świetnie ustawionym, elastycznym biegom.