Lista ocen Nissan Patrol III (40)

~mephi
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
Czołg w terenie, jest sprawniejszy od niejednej małej i sprytnej terenówki. Przechodzi tam, gdzie nawet nie pomyślałbyś, ze chciałbyś wjechać!
3,6
~animo@op.pl
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
Za krótko jeżdżę tym , ale sprawia mi olbrzymią radość przy jeździe zarówno w terenie jak i na szosie. Przy włączonych dwóch napędach i blokadzie tylnego mostu wyjeżdżam gdzie chcę, ale dużo zależy od rodzaju ogumienia
~kandiru@wp.pl
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
Jak dla mnie to super auto z malymi ulomnosciami ale mozna je bardzo polubic
~Tomoziomo
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
zakochałem sie w Patrolu i jestem jego miłośnikiem ;)!!!
~<=krzywy=>
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
2.8TD niemoże pracować cicho !!!! a jak sie załączy turbina i zaświszcze to ażsie łezka w oku kręci taki piękny dźwięk !!! (Wyciszenie)
3,7
~Darek
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
najwięcej pali przy przyczepie nawet 25 a w trasie mój rekord to 9,2 jazda do 140km/h (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~jack@ghg.pl
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
jest to bardzo fajne autko jest to już mój 3 patrol , i jestem zadowolony chociaż pali za dużo , jest za wolny no i te felerne głowice musiałem je naprawiac w każdej sztuce
~Bartas
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
6 cylindrów w rzędzie, co tu duzo gadać, kultura i jeszcze raz kultura. (Silnik)
~Mietek 1976
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
Autko ok - prosta konstrukcja,teren,krawężniki,rowy,zaspy śniegu nie stanowią dla niego żadnego problemu.
~BPuzoń
Terenowy 2.8 TD 116KM 85kW
To nie jest auto dla osób, które sprawdzają ile auto pali. On po prostu pali tyle ile mu wlejesz. To nie jest auto szosowe. Ale w terenie zachowuje się jak mały czołg. To jest jedyne auto za, którym każdy się obejrzy - praca silnika jest wspaniała. Można go albo kochać albo nienawidzić a w terenie naje ogrom frajdy. To jedne z niewielu aut, które na rajd jedzie na własnych kołach i na własnych kołach z niego wracam.