Oceny Nissan Primera I Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1990-1995

Nissan Primera I Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1990-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera I Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1990-1995

~bla
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Primerę sam kupiłem w Niemczech i od razu się w niej zakochałem. Moja miłość nie pozostała odwzajemniona. Bylem z nią daleko od domu. Spędziłem w niej kupę czasu oboje pracowaliśmy ciężko ki zawsze było nam z sobą dobrze-przynajmniej ja nie mogę narzekać. Ostatnio widziałem ja już w rekach innego właściciela i dalej trzyma się świetnie.Auto cokolwiek by nie mówić pracowało u mnie w bardzo trudnych warunkach. Często ciągnęło przyczepę 2tony i...
4,1
~dunior@limanowa.org
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo fajne autko - pomimo niedogodnosci jakie niesie ze soba starszy samochod i ja i zona jestesmy zadowoleni - pojemny samochod rodzinny, bardzo wygodny na dluzszych trasach (kombi). Musilem wymienic tylne amorki, 2 tlumiki (groszowa sprwa - spasowaly tlumiki od golfa i poloneza), tarcze i klocki hamulcowe - duzy wybor zamiennikow. Ostatnio szwankuje mi czasem rozrusznik - jeszcze nie doszedlem co to moze byc - ale ceny czesci (oryginaly)...
~gyjgk@jadamspam.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Fantastyczne auto. Ja pokochalem go od samego poczatku i tak zostalo. Mialem wczesniej fiata tipo, Citroena Saxo-zlom w kazdym detalu, malucha, mitsubishi colta. Nissan bije wszystkich na leb na szyje. To auto trzeba miec, pojezdzic nim troche i nigdy wiecej nie zmienisz go na inne!!!!!
~japancarslover
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto jest komfortowe, niezawodne, praktyczne,ladne szczegolnie w wersji limuzyna i silnikiem 2.0, ktory jest nie do zdarcia i swietnie radzi sobie na gazie.Jest pelno czesci i nie sa drogie.Jesli drozsze niz do europejczykow to na pewno lepsze.
~polak959
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
hmmm ksztalt autka... u mnie sie teraz podoba bo mam przodna maske przerobiona jest obniziony i wogule^^ ^^
~krzbik@jadamspam.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Doskonale zaprojektowane i porzadnie wykonane auto, ktore cieszy.Mozna na nim polegac jak na zawiszy
~Jan
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo mało awaryjny. Przeglądy rejestracyjne wykonywane \" z marszu\" (Układ jezdny)
~Rycerz 1973
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Silnik 2,0benz. 130km.Bardzo dobry nie awaryjny, elastyczny jak na tą pojemność silnik, przy 50-60 km/h na V biegu dodając spokojnie gazu wkręca sie na obroty bez problemu.Trochę głośna praca silnika, lecz z uwagi na przebieg 260tyś.km. to chyba norma. (Silnik)
3,6
~jerzy