Oceny Nissan Primera II Kombi 1.6 16V 100KM 74kW 1997-2002

Nissan Primera II Kombi 1.6 16V 100KM 74kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Kombi 1.6 16V 100KM 74kW 1997-2002

~czapson
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
To już druga ocena mojej Primery i w zasadzie nic się nie zmieniło.No może poza tym,że przejechałem już ponad 60 tys. km na LPG i nic niepokojącego się nie wydarzyło.Z tym silnikiem w tej klasie bardziej niezawodnego i ekonomiczniejszego auta nie znajdziecie.Oczywiście to moja subiektywna ocena,ale przejechałem Primerą już ponad 100 tys i wiem,że z tym motorem mnie nie zawiedzie.Fakt jest już leciwa,ale zostanie w rodzinie jako drugie auto.Mam...
~Olek
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Auto kupiłem w maju 2008 roku przejechałem nim do dziś ok 10tys. kilometrów.Mam wersie 1.6 16v kombiz przebiegiem 97 tys.km.Minus za zbyt płytki bagażnik. Z auta jestem bardzo zadowolony. Jest to mój pierwszy samochód i jak narazie mile mnie zaskakuje.Polecam wszystkim którzy nie chcą mieć auta niemieckiego np audi A4 czy vw passata.Auto jest dobrze wyposażone ma klimatyzacje pełną elektryke, poduszki powietrzne są 2,ABS-sprawny,centralny...
3,6
~marcin
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
kombi - praktyczny, niezawodne autko z sporą ilością miejsca, jak dla mnie wadą jest parkowanie i manewry w ciasnych uliczkach - bardzo duży promień skrętu, w ciasnych uliczkach trzeba się wbijać tyłem żeby zaparkować, jeżdżę także Vito i tym mi sie łatwiej parkuje niż nissanem, w wersji motion, którą posiadam nie było centralnego zamka z pilota - to mnie irytowało - wiec założyłem - kosztowało mnie to chyba 200zl, jak sie dba o wymianę...
~czapson@o2.pl
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Auto jest zwyczajnie niezawodne.To nic,że brak mu mocy.Czasem patrze z zazdrością na diesle z dużą mocą,a po chwili śmiać mi się chce jak właściciele tdi-ków z grupy vw muszą płacić słono z rozrząd,turbiny.Inne diesle też są kosztowne.A ja w mojej Primerce leje paliwo,wymieniam olej i jeżdżę wiedząc,że japonka mnie nie zawiedzie.Zapraszam do pełnej oceny.
~jaro
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Auto godne polecenia. Jeżeli ktoś potrzebuje niewielkiego, funkcjonalnego kombi to bardzo polecam Nysę. Auto jest wygodne, i w miarę przestrzenne (jak na segment D). Można śmiało podróżować w 4 osoby z bagażami i po przejechaniu kilkuset kilometrów wysiąść bez bólu kręgosłupa i dupska :)
4,1
~arris2801
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Ogólnie bardzo fajne auto. Fajnie sie prowadzi, tylko mało zwrotne w mieście, jednak bradzo wygodne i pakowane. I całkiem fajnie wygląda, mimo upływu lat.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
7,9
10,9
~raphael4
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Świetny samochód. Aż żal, że nie znalazł godnego następcy (P12 to nieporozumienie)
~Rysiek
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Tanie, duże, tanie w eksploatacji auto rodzinne z marnym przyspieszeniem, ale o dużym komforcie podróży
4,1
~kj
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Duze wygodne auto; niedrogie naprawy, duza dostepnosc zamiennikow dobrej jakosci
3,6
~endrju
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
uważam że Nissan to dobra marka. jak w każdym aucie są wady i zalety więc moja ocena jest \"tylko\" dobra
Nissan Primera II Kombi