Lista ocen Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brygada Remontowa
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Bdb zawieszenie, niezależne, wybiera wszystkie nierówności i dobrze i pewnie trzyma się drogi. Lekko nadsterowna przy hamowaniach gdy pusta. Stuki dochodziły z górnego wahacza, ale przyznaje, że skatowałem to zawieszenie. Po wymianie (na oryginalne!) jest cisza.
~Mefju
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
sztywne zawieszenie niczym w sportowym aucie, przez ten wielowachacz zastosowany z przodu dobrze się prowadzi po zakrętach i na nierównościach. Nie jest to \"kanapowóz\" ale te sztywne zawieszenie daje pewność jazdy. Jak dla mnie idealne zawieszenie.
~krysiek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Układ jezdny komfortowy i byłaby "piątka" gdyby nie promień skrętu. Podejrzewam, że ciągnik siodłowy z naczepą ma mniejszy. Manewry na parkingu to masakra, w zasadzie ciężko zaparkować za pierwszym podejściem.
~De Cook
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo ładnie wybiera nierówności i co jest fenomenalne w takim starym samochodzie - nic nie puka!!! Dokładam to tego niezłe opony w standardowym rozmiarze (15) i można jeździć.
~odmulacz1@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Przy oponach 15/185/65 trzyma sie drogi jak przyklejony, zawieszenie dobrze zestrojone,nie za miękki,ani nie za twardy na polskie dziurawe drogi.
~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Wzór, chociaż niektórzy narzekają na duży promień skrętu. Za to trwałość przegubów wzorowa. U mnie od nowości oznaczone fabryczne.
~maciej.swiatek@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Autko pięknie trzyma się drogi, mam je dwa lata i zawieszenie wytrzymało na polskich drogach bez ingerencji mechanika.
~Jacek - Łódź
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Mam wersję kombi, tylna oś sztywna Scotta RuseLla jest bezawaryjna i zapewnia dobry komfort i trzymanie się drogi
~adam smiały
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Nie jest to auto sportowe więc układ jezdny w tym samochodzie jest dobry. Bardzo komfortowy.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Po mieście jeździ się bardzo źle. A wszystko przez długie przełożenia skrzyni. Natomiast w trasie rewelacja.
Nissan Primera II Kombi