Oceny Nissan Primera II Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1996-2002

Nissan Primera II Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1996-2002

~zeuscan
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Z czystym sumieniem moge polecic to auto,swietne jako samochod rodzinny bardzo niezawodny,niezbyt dynamiczny silnik ale bardzo wytrzymaly swietny na dlugie trasy Polska Chorwacja 16 godzin jazdy z mala przerwa i zadnych problemow ,zero rdzy,caly czas na pierwszym akumulatorze {auto ma 12 lat}przejechalem nim 150tys,dobrze sie prowadzi w porownaniu do R 19 nie przechyla sie na zakrecie.Kupilem go w Holandii z serwisu I tak jak zalecaja...
~Fanatyk
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Dobre, mocne nie psujące się auto, faktem jest to ze to wielki muł a z wyścigówką ma niewiele wspólnego. Pali mało, proste w naprawach.Faktem jest to że korozja lubi blachę ale co wymagać od auta 18-to letniego.
~Marek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo solidne auto. Nie jest to demon szybkości, ale zawsze dojadę na czas i przede wszystkim bardzo wygodnie. Mam model po lifcie, cały czas elegancka linia ale ważne jest to, ze to auto nie jest naszpikowane elektroniką. Poi prostu jedziesz i nie martwisz się, ze naraz auto stanie bo jakiś czujnik się zepsuł.
3,8
~paralityk
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
auto dość mało awaryjne,choć mi akurat przydarzyło się parę zgrzytów.Silnik wytrzymały i odporny na jakość paliwa.Pojemny bagażnik a i wnętrze równierz wygodne.Ceny części są tanie a i szroty zapewnią wszystko co trzeba.Zawieszenie jest wytrzymałe,poprzednio w moich mondeo i volvo ,2x szybciej się rozlatywało(a tu i części 2x tańsze)
~fOX
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Mam go 1 rok. Kupiłem sprowadzony. Autko komfortowe polecam na dłuższych dystansach gdyż jest wtedy ekonomiczne i nie męczy kierowcy. Po mieście trochę gorzej - głośny silnik, mało ekonomiczny i dynamiczny.
~paciorkowiec leśny
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
klekot tani w eksploatacji, niezawodny,pojemny,w miare oszczędny o dobrej dynamice i dobrym wyposażeniu.ładnie wyglądający i dobrze prowadzący się, ale warto dołożyc kasy i kupic model po liftingu 99
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
6,7
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Kupiłem tydzien temu wiec niewiele moge napisać. zaryzykowałem i mam troche zaniedbany egzemlarz... troche musze nad nim popracowac bo mam kilka wad.... za jakis czas dopisze wiecej .... a jak narazie to jestem zadowolony
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Miałem juz kilka aut ten jest zdecydowanie najlepszy, rewelacyjny komfort jazdy, super wygląd oszczędny silnik, dobrze sie prowadzi, dobrze wyposażony, poprostu nie chce mi sie z niego wysiadac, jedyne minusy to zbyt krótki podłokietnik, troszke drogie oryginalne częsci zawieszenia przedniego(tylko to kupowałem), wysoka cena zakupu auta zadbanego i serwisowanego za granicą
~Jacek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Gdyby nie wrażenie nadmiernego zapotrzebowania na paliwo, nieco głośny silnik oraz korozja na tylnych drzwiach przy mocowaniu spojlera dałbym notę najwyższą. Na pewno jest to auto bardzo przyjazne niemal komfortowe wewnąrz. Słowo "niemal" odnosi się do stosunkowo "szarego" wnętrza. Ale taki spokojny design może też się podobać. Nic tam kolorowego nie "wyskakuje" i niepotrzebnie nie "daje po oczach". Uważam że jest OK
Nissan Primera II Sedan