Lista ocen Nissan Primera II Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1996-2002 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Wnętrze przestronne - komfortowy luz. Przy tym wszystko jest "pod ręką". Bardzo mi się to podoba, bo np. w Audi 80 (mojego kolegi) o podobnych gabarytach zewnętrznych, wewnątrz pojazdu jest znacznie ciaśniej i mniej wygodnie. Na pewno jest to prawdziwie rodzinne auto na dalekie wycieczki czemu sprzyja także ponad 500-litrowy bagażnik
~TymekONY
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Na dłuższej trasie zaczyna boleć siedzenie :) no i na miejscu kierowcy dla wiekszych osób brakuje miejsca na prawą noge tj kolanem dotyka sie tapicerki, mi to akurat troszkę przeszkadza.
~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Troche mało miejsca jest z tyłu na nogi tak piszą w artykułach, nie wiem nie jezdze z tyłu ale moi pasażerowie nie narzekają a wrecz mówia ze jest sporo miejsca, dla kierowcy jest bardzo dużo miejsca
~fOX
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Z tyłu trochę mało miejsca. Słaba regulacja kierownicy przez co z wsiadaniem za kierownicę mogą być problemy dla ludzi po 185 cm wysokości.
~Pyłek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Dużo przestrzeni, choć do ideału brakuje kilku centymetrów z tyłu. Pewnie dlatego, że bagażnik jest ogromny jak na takie auto.
~pakito
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
miejsca jest dużo w całym aucie.foteliki dla dzieci się mieszczą bez problemu, bagażnik ok.500l zmieści sporo bagażu
~maniek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
185cm i za kierownica zadnych problemow, z tylu rowniez ilosc miejsca jest wystarczajaca nawet dla wysokich osob
~januszBB
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
z przodu ok, z tylu tez dobrze - szczegolnie jak prowadzi kobieta - nie odsuwa fotela zbyt daleko - to jak w limuzynie wyzszej klasy
~paciorkowiec leśny
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
miejsca jest sporo ,fotele wygodne, a bagażnik jest spory.A z zewnątrz auto nie wygląda na pojemne

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
miejsca jest sporo... ja 1.90 m z rozłożonym fotelem i za mna jeszcze można siedzieć :P
Nissan Primera II Sedan