Lista ocen Nissan Primera III Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~address666 - po raz trzeci i ostatni.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Szkoda pieniędzy ! Za blisko 100 tyś. naszych polskich nowych złotych spodziewałem się że będzie to coś porządnego, a tu bubel. Całkiem wygodny, ładny i przyjemny...ale bubel. Jedną gwiazdkę dostaje chyba za prezencję przed domem i późniejszą cenę złomu. Polecam tym którzy lubią kawę w serwisie i mają cierpliwość, przez trzy lata można się tak bawić jednak potem radzę sprzedać bo w mój egzemplaż firma Nissan w ramach gwarancii zainwestowała...
~address666-ponownie.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Mimo całego tego wyposażenia nie jest wart tych pieniędzy, Honda Accord którą też jeżdżę czasami jest o niebo lepiej zmontowana i się nie psuje mimo że ma przejechane dwa razy więcej kilometrów niż Nissan, a kupione były w tym samym czasie i za te same pieniądze. Wybierzcie gorzej wyposażoną Hondę...poważnie.
~www
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Uzywki kosztuja smieszne pieniadze jak na auto tej klasy i z tym wyposazeniem. Aczkolwiek nie jest to juz auto japonskie wiec jakosc jest nizsza. Samochod ze znaczkiem nissana produkowany w anglii z silnikiem renault-wybuchowa mieszanka ktora nie okazala sie dla mnie jakos strasznie kosztowna.
~jbaran@chemtex.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
kupiłem samochód nowy,miałem z nim orazu problem,przy 350 km wsiadła pompa paliwa,pózniej chłodnica,wymiana lamp,usterka klimatyzacji,wymiana tylnej piasty a teraz wyząbkowane opony.Nissan Poland może sie tylko wstydzić za takie auto.
~Paweł
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Super.Mam auto z roku produkcji 2004 kupione w 2005 za 83 000 zł.Dzisaj po 6 latach jest warte około 23 000 zł,więc jak na 6 lat jeżdzenia dużym,bezpiecznym i oszczędnym autem nie staciłem zbyt dużo
~gombo1983
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Zapłaciłem za Primera 125 000 zł i przejechałem nim prawie 400 000 km. Większość ludzi uważa samochód za wadliwy a tak nie jest. Teraz zamierzam kupić sobie Lagunę III
~rabbit
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Tak oceniam w chwili zakupu 12.2003. W 2004 ceny wzrosły chyba bez uzasadnienia. W bieżącym roku obniżenie cen i poprawa relacji na lepszą w stosunku do 2003
~Woman
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Drogie org. części. Zamienniki kiepskiej jakości. Auto dla prawdziwego zapaleńca, który ma swój warsztat i lubi dłubać wieczorami.
~MARCIN Z MRĄGOWA
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W tej chwili ceny tych aut spadły i naprawdę nie widzę w tym roczniku z tym wyposarzeniem i w tej cenie konkurencji!!!

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mw
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
tak jak we wszystkich samochodach klasy średniej-coraz drożej i coraz tandetniej, plus za w sumie bogate wyposażenie standartowe
Nissan Primera III Hatchback