Lista ocen Nissan Primera (1374)

~Mefju
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Całokształt oceniam jako dobry, bo ciężko jest dostać tak świetne auto za tak małe pieniądze z takim wyposażeniem, Nie ma auta idealnego, który byłby bez wad natomiast tu z wad nic mnie osobiście nie razi i jest dosyć przyjemnym kumplem w podróży i wygodnym.
3,5
~vow
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Jeśli auto jest zadbane i wszystko robione na czas - będzie służyć długo. Samochód dla ludzi którym zależy na tym aby bezpiecznie i komfortowo dojechać do celu. Po szczegóły zapraszam do całej opinii.
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
fajny duzy samochod ze spora iloscia fajnych opcji , dobrze sie prowadzacy i plynacy po drodze. duzy bagaznik i niezawodnosc oraz \"j\" w seri samochodu swiadczy o pochodzeniu
~Radek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
super auto, przed zakupem warto się dobrze rozejrzeć i bardzo uważać na auta po przejściach. w przypadku aut w kolorze srebrnym bądź złotym metalicznym trzeba zwrócić uwagę na korozję przy kielichach amortyzatorów (wiem brzmi śmiesznie bo niby co ma lakier, ale jednak to prawda). ma komplet swoich typowych usterek ale wiedzac o nich można się przygotować. to naprawdę super auto.
~Sylwester
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Moja dziewczyna się w niej zakochała, może przez pomarańczowy kolor który dobrze komponuje się z alufelgami. Brak usterek, niskie spalanie, małe opłaty za OC. Czego więcej chcieć.
~paw_111
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Jest to samochód, który nigdy w przeciągu ponad 3 lat mnie nie zawiódł. Silnik i skrzynia sprawują się naprawdę bardzo fajnie. Jak ktoś szuka samochodu nie psującego się, dosyć ekonomicznego i przede wszystkim komfortowego to naprawdę jako z racji tego iż długo go użytkuję, szczerze polecam.
3,3
~hubertus
Nissan Primera III
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
coz nie powiem ze auto jest tragiczne .... generalnie gdyby nie ta nieszczesna skrzynia biegow to auto jest OK ... NO I OCZYWISCIE PLASTIKI I ICH SPASOWANIE ...jeszcze raz powtorze tragedia. Poza tymi 2 aspektami auto wyglada calkiem niezle, ma dobry ekonomiczny silnik, dosc dobre wyposazenie no i dobry egzemplarz nie kosztuje zbyt duzo a jest to calkiem duze ,przestronne auto i niedrogie w utrzymaniu
~raphael4
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Świetny samochód. Aż żal, że nie znalazł godnego następcy (P12 to nieporozumienie)
3,3
~mitsu
Nissan Primera III
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Mam do tego auta sentyment stad nie bede go mieszala z blotem,ale troche by mu sie nalezalo.Kupliem 3 letnie auto z relatywnie niskim przebiegiem.Oczekiwalem od niego przynajmniej 5 letnie bezproblemowej ekspolatacji,bardzo o nie dbalem-najlepsze oleje,wszytskie czesci oryginalne,przeglady w terminie,nigdy nie bylo katowane,autostrada max 110 km/h,przed jazda- wdlug zalecen minuta na zagrzanie silnika,jedank po 3 latach okazolo sie,ze nie...

Usterki Nissan Primera

Nissan Primera – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mario
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Doskonale na całej linii, doskonała alternatywa do przereklamowanych Passatów, A4 i innych badziew, samochód do którego wprowadzenia Nissan przygotowywał się 4 lata, dopracowany, bezawaryjny, niedrogi w utrzymaniu i w miarę szybki, po praniu wnętrza samochód w środku wygląda jak nowy, mimo przebiegu grubo ponad 250 tys km. Dzisiejsze Avensisy Paciaki Mondeo Ople pod tym względem to szmelc, gumowane przyciski i deski są podrapane od paznokci...
Nissan Primera