Oceny Nissan Qashqai I Crossover +2

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Qashqai I Crossover +2

~Paweł
Crossover +2 1.6 dCi DPF 130KM 96kW
jak dla mnie Swietne auto, silnik 1,6dci bezproblemowy, naped 4x4 działa bez zarzutu, ogólnie auto nie sprawia problemów być może ze względu na mały przebieg 90tyś, 2 dodatkowe miejsca , mimo że zabierają troche przestrzeni bagaznika, awaryjnie jako miejsca dla dzieci napewno się przydadza, teraz minusy, auto raczej dla kogoś o wzroście do 180cm, choć i dla niższych osob miejsca nie ma zbyt wiele, bagaznik przy złożonych siedzeniach jest dość...
4,1
~frsimon76
Crossover +2 1.6 dCi DPF 130KM 96kW
Swietne auto!Piszę o aucie kolegi Włąśnie wróciliśmy z kolegą z tygodniowej włóczęgi po Europie - 3500 km Srednie spa;lanie 6,1 przy dosyć dynamicznej jeżdzie autostradowej Rewelacja Idealne auto dla rodzinki z dwójką /trójką dzieci na dalsze wypady Do miasta także - lekko się prowadzi
~Arturro
Crossover +2 2.0 140KM 103kW
Przez 3 lata nic nie robiłem przy aucie, oprócz wymiany oleju filtrów i płynów to co się wymienia w każdym aucie.
~CLAYMAN
Crossover +2 2.0 dCi 150KM 110kW
Mega wygodne auto dla rodziny takiej jak moja czyli 2+2 :o) z takim prześwitem i napędem 4x4 wjeżdżam wszędzie gdzie chcę czy latem czy zimą
~CLAYMAN
3,5
~warren
Crossover +2 2.0 dCi 150KM 110kW
Wygodne, przestronne i pakowne rodzinne auto, które w miarę dobrze się prowadzi.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomi-ei
Crossover +2 1.6 115KM 85kW
Bardzo fajne autko, polecam szczególnie w wersji właśnie +2, ma już słuszne wymiary i wygląda moim zdaniem dużo lepiej od mniejszego QQ ( ale to kwestia gustu oczywiście ).
~Arturro
Crossover +2 2.0 140KM 103kW
~Michal W.
3,4
~ja
Crossover +2 1.5 dCi 106KM 78kW
po 57 tysiącach -silnik do wymiany-przeskoczył pasek rozrządu! (Silnik)
Nissan Qashqai I Crossover +2