Lista ocen Nissan Qashqai I (211) - Widoczność

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djaworski@op.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Przod srednio bo jest wysoki i trudno ocenic gdzie sie konczy. Boki dobrze. Tyl - tylko i wylacznie z czujnikami lub kamera. Szyba tylna jak w luku strzelniczym. Przetloczenia na masce dodaja uroku i sprawiaja wrazenie jazdy duzo wiekszym autem niz jest w rzeczywistosci. Boczne lusterka duze :). Wsteczne samosciemniajace sie :) z bajerandzkim podswietleniem dzwigni zmiany biegow. Do gory - perfekcja ze szklanym dachem. Dodano po 15000 km....
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Do przodu widok jest wyjątkowy, jak ktoś przesiada się z kompakta to długo nie może ochłonąć ze zdziwienia jest doskonale patrzy się z góry na inne auta. wjeżdżając na skrzyżowanie patrzymy w prawo i tutaj trzeba fotel pasażera trochę cofnąć bo zasłania widok. Do tyłu zgadzam się z innymi widok jest przynajmniej średni, chociaż ostatnio uczę się cofać na lusterka boczne bo są na prawdę bardzo duże (sa ok 2.5 raza większa od mojej almery).
~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Duże lusterka boczne i przednia szyba w połączeniu z czujnikami parkowania z tyłu są ok. Bez czujników gorzej bo tylna szyba jest mała i zawsze mam jakieś dziwne problemy żeby ustawić sobie lusterko wsteczne tak żeby wszystko przez nią widzieć. Mam wrażenie że jest nachylona pod jakimś nietypowym kątem, tak że idealne zestrojenie tych elementów jest niewykonalne.
~gregpaw
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Ja tam wszystko widze... Dziwie sie komentarzom ze czegos tam nie widac...? Moze po prostu powinni zalozyc fotel i nie siedziec na podlodze - albo przynajmniej go troche podniesc:P To nie auto sportowe tylko mały suv wiec i pozycja musi byc inna by widocznosc byla na zadowalajacym poziomie. Do tyłu wspomaga nas kamera wiec nie mozna narzekac.
~bukosz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Daję DOBRZE bo mając na uwadze doświadczenia też z nowego QASHQAIA II to I generacje to przepaść. Wszystko jest dobre solidne ale postęp jaki się dokonał w najnowszej generacji jest powalający. To już zupełnie inny samochód. I to SUV mogący dać radę w terenie a II to SUV miejski, którego w teren bym nie zabierał. Komfort w II jest o niebo lepszy niż w I.
~QQFan
Crossover 1.6 115KM 85kW
dobry widok prawie z kazdej strony, troszkę mala szybka z tyłu ale to nie problem bo mam kamere cofania. czasami duze lusterka przesłaniaja male samochody wiec trzeba uwazac. plus za samosciemniajace lusterko wsteczne, czujnik deszczu i dobre wycieraczki. skladane lusterka tez sie przydaja, szkoda tylko ze nie skladaja sie samoczynnie po wlaczeniu alarmu.
~Bob budowniczy
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Przod boki ok do tylu tragedia - oczywiscie mam bajer w postaci kamerki takie know how ale kamerka przy zlych warunkach jest tak upieprzona ze nic nie widac podczas cofania na tym ekraniku i oczywiscie sam ekranik w sloneczne dni mozecie o nim zapomniec 100 razy lepsze sa czujniki parkowani ktorych ja nie mam.
~Grzegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
przód i na boki ok tył załatwia kamera cofania ( świetna sprawa- polecam ). przy parkowaniu między innymi samochodami niespecjalne odniesienie odległości na boki, niestety suwy tak mają gdyż wiekszość innych samochodów jest niższa ( doskonała widoczność z suwa to mit chyba że podniesiemy fotel na maksa ale ja lubię siędzieć nisko )
~Kiedyś QQ Fan
Crossover 1.6 115KM 85kW
Mała szyba tylna. Ale to kompletnie nie przeszkadza - rekompensują to olbrzymie lusterka i czujnik cofania. Za to widok do przodu i na boki - jak z bocianiego gniazda - wysoko i daleko. Super. Minus za spryskiwacze szyb - w lecie produkują super mgiełkę ale w zimie sikają 10 cm nad dolną krawędź szyby - mimo to zostawiam ocenę 5.
~skooby@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Malutkie szybki w każdą stronę podczas jazdy czuję sie schowany , przesiadając sie do sharana czuję sie jak bym jeździł telewizorem gdzie wszystko widac Nissan superr :) Co do cofania próbowałem na lusterka super duże ale ciężko wyczuc odległośc baaardzo cieżko polecam parktronic idealnie sie spisuje podczas cofania :)