Ocena kierowcy - Nissan Qashqai II Crossover

grandmaster, 5 lat temu
Silnik 1.5 dCi 110KM 81kW
Rok produkcji 2015
Nissan Qashqai II Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Nadal jestem w szoku jak przy ekonomicznej jeździe (90-100kmh) można zejść poniżej 4litrów na 100km a na autostradzie jechać lewym pasem 160-170 bez zadyszki.
Prowadzę firmę autodetailingową i porównując Qashqaia do innych suvów samochód oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dobra jakość plastików, przestronne wnętrze, dość wytrzymały lakier. Wykładzina podłogi mogłaby być lepsza. Myślę, że to idealny kompromis ceny do jakości. Dla porównania Suzuki Vitara jest lepszy pod względem bezawaryjności ale znacznie szybciej zużywa się wnętrze. Rav 4 z kolei droższe a wnętrze też nie zachwyca. Polecam dokupić radio z Androidem 8.1.
Mistrz ekonomii. Przyspieszenie jak na tą moc także wystarczające a nawet zaskakujące. To między innymi za sprawą turbiny ze zmienną geometrią.
Nie mam zastrzeżeń.
Nie mam zastrzeżeń. Jak na SUVa wręcz bardzo dobrze.
Bardzo fajne wykończenie plastikowymi nadkolami. Lakier wytrzymały. Polecam nałożyć ceramikę szczególnie z przodu gdzie emblemat potrafi niszczeć przez chemię.
Bardzo duże lusterka, duże szyby, ogólnie super.
Wszystko na swoim miejscu.
Jak na razie mój samochód przejechał 73tyś km i wymienio tylko akumulator na gwarancji. Do tego spalanie na poziomie 4-5l więc nie mogę mieć zastrzeżeń.
Bardzo dobry. Samochód trzyma cenę a jego utrzymanie nie jest drogie. za ok 100tys mamy pełną opcję więc jest bardzo dobrze.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 110KM 81kW [l/100km]

3,8