Nissan Qashqai II - Oceń swoje auto

lista silników Nissan Qashqai II

Oceny Nissan Qashqai II

5% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 26.08.2014 09:15:11 przez

Jest coś w tym samochodzie, co sprawia, że chce się go mieć. Zanim go kupiłem, odbyłem jazdy próbne lub tylko dokładnie obejrzałem kilka podobnych samochodów. Koreańczycy: Hundai IX35 i Kia Sportage z zewnątrz wyglądają atrakcyjnie, ale w środku nie ma żadnego porównania, to poprzednia epoka. Twarde plastiki psują całe wrażenie. Nissan w tym względzie naprawdę zdeklasował konkurencję. Jedynie wnętrze Mazdy CX5 wytrzymuje porównanie, ale jest to już inna półka cenowa.

dodano 19.11.2014 11:06:32 przez

Naprawdę udana konstrukcja. Atrakcyjny wygląd, przyjemne wnętrze - nie chce się z niego wysiadać. Patrząc na pierwszą wersję Qashqaia, w przeszłości w ogóle nie rozważałem kupna tego auta. Obecny model to jest jednak samochód z zupełnie innej bajki. Brawo dla Nissana. Nie za duży, w mieście dobrze się nim manewruje na ciasnych uliczkach, a w środku zapewnia sporo miejsca.

dodano 24.02.2014 15:37:11 przez

Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!

dodano 20.10.2014 10:56:57 przez

Nawet więcej niż dobrze, ale jest parę irytujących drobiazgów: czasem nie wyłączy się radio lub wypnie uszczelka tylnych drzwi.

dodano 30.07.2014 09:50:08 przez

Jedynie bagaznik nie jest chyba tak pojemny zeby zemiscic 4 osobowa rodzine na dlugie wczasy. Miejsca w srodku duzo.

dodano 22.03.2014 00:00:00 przez

Jakość na niezłym poziomie. Auto da żony, jest zachwycona funkcjonalnością wersji Tekna. Ma poprosi wszystko...

dodano 27.07.2014 19:50:38 przez

Bardzo fajne auto, zupełnie inna stylizacja na zewnątrz i wewnątrz niż poprzednika, pewne prowadzenie.

dodano 20.03.2014 04:59:04 przez

Dużym plusem jest pozycja kierowcy, materiały w środku oraz cichy silnik głównie na postoju.

dodano 19.11.2014 11:17:33 przez

Świetne auto choć nie pozbawione małych wad. Stosunek jakości do ceny znakomity. Polecam

dodano 26.10.2014 12:43:47 przez

BArdzo podoba mi się stylistyka tego auta. Przepaść w stosunku do poprzedniego modelu.

Pewne oferty od dealerów

Nissan Qashqai ACENTA 2WD

Nissan Qashqai ACENTA 2WD

Rocznik: 2014. Silnik: 1.2 benzyna.

Cena: 83 700 zł  ►  74 900

Zyskujesz 8 800Zobacz szczegóły »

Nissan Qashqai Acenta NC

Nissan Qashqai Acenta NC

Rocznik: 2014. Silnik: 1.2 benzyna.

Cena: 87 700 zł  ►  79 900

Zyskujesz 7 800Zobacz szczegóły »

Nissan Qashqai VISIA

Nissan Qashqai VISIA

Rocznik: 2014. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 86 400 zł  ►  79 900

Zyskujesz 6 500Zobacz szczegóły »

Nissan Qashqai Visia

Nissan Qashqai Visia

Rocznik: 2014. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 86 400 zł  ►  79 900

Zyskujesz 6 500Zobacz szczegóły »

Dowiedz się więcej o Nissan Qashqai

Przeczytaj o Nissan Qashqai

Nissan Qashqai - ewolucja w dobrym kierunku
Nissan Qashqai - ewolucja w dobrym kierunku Kiedy w 2007 roku do salonów "wjechał" Qashqai, chyba nikt tak naprawdę nie sądził, że lekko podniesiony kompakt zrobi taką furorę. Nie tylko okazał się hitem sprzedaży, ale i zmusił konkurencję do walki w nowym segmencie. 7 lat później, gdy ponad 2 miliony egzemplarzy "kaszkajów" wyjechało na drogę, japoński producent musiał pokazać następcę. Czy powtórzy on sukces poprzednika?

Nissan Qashqai - zobacz filmy

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM - acceleration 0-100 km/h
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM - acceleration 0-100 km/h Przyspieszenie Nissana Qasqaia z silnikiem 1.2 DIG-T o mocy 115 KM mierzone DriftBoxem.
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Do naszej redakcji ponownie zawitał Nissan Qashqai, ale tym razem z podstawowym 115-konnym silnikiem benzynowym 1.2 DIG-T. Postanowiliśmy sprawdzić różnice i podsumować oba auta wybierając najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do oglądania!
Nissan Qashqai - zapowiedź testu
Nissan Qashqai - zapowiedź testu Już wkrótce na naszym kanale pojawi się test modelu Nissan Qashqai, a tymczasem zapraszamy na krótką zapowiedź. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę i subskrybować nasz kanał - to gwarancja, że niczego nie przegapisz!

Nissan Qashqai II 13