Konkurs gokartowy - tydzień 3

Nissan Qashqai II - Oceń swoje auto

lista silników Nissan Qashqai II

Oceny Nissan Qashqai II

1% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 24.02.2014 15:37:11 przez

Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!

dodano 22.03.2014 00:00:00 przez

Jakość na niezłym poziomie. Auto da żony, jest zachwycona funkcjonalnością wersji Tekna. Ma poprosi wszystko...

dodano 27.07.2014 19:50:38 przez

Bardzo fajne auto, zupełnie inna stylizacja na zewnątrz i wewnątrz niż poprzednika, pewne prowadzenie.

dodano 20.03.2014 04:59:04 przez

Dużym plusem jest pozycja kierowcy, materiały w środku oraz cichy silnik głównie na postoju.

dodano 13.06.2014 08:52:58 przez

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 600 km. Silnik: 1.2 115KM, benzynowy.

Nissan Juke Tekna

Nissan Juke Tekna

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 117KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Nissan Qashqai, oglądali także

Dowiedz się więcej o Nissan Qashqai

Przeczytaj o Nissan Qashqai

Nissan Qashqai - ewolucja w dobrym kierunku
Nissan Qashqai - ewolucja w dobrym kierunku Kiedy w 2007 roku do salonów "wjechał" Qashqai, chyba nikt tak naprawdę nie sądził, że lekko podniesiony kompakt zrobi taką furorę. Nie tylko okazał się hitem sprzedaży, ale i zmusił konkurencję do walki w nowym segmencie. 7 lat później, gdy ponad 2 miliony egzemplarzy "kaszkajów" wyjechało na drogę, japoński producent musiał pokazać następcę. Czy powtórzy on sukces poprzednika?

Nissan Qashqai - zobacz filmy

Nissan Qashqai - zapowiedź testu
Nissan Qashqai - zapowiedź testu Już wkrótce na naszym kanale pojawi się test modelu Nissan Qashqai, a tymczasem zapraszamy na krótką zapowiedź. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę i subskrybować nasz kanał - to gwarancja, że niczego nie przegapisz!
Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM - acceleration 0-100 km/h
Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia modelu Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM za pomocą DriftBoxa.
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Do naszej redakcji ponownie zawitał Nissan Qashqai, ale tym razem z podstawowym 115-konnym silnikiem benzynowym 1.2 DIG-T. Postanowiliśmy sprawdzić różnice i podsumować oba auta wybierając najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do oglądania!

Nissan Qashqai II 5