Nissan Qashqai II - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Nissan Qashqai II

7% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 22.01.2015 przez

Mam od kilku dni mojego Nissana. Zastanawiałem się czy 1,2 lub1,6 teraz nie mam żadnych wątpliwości co do wyboru silnika. Różnica jest znacząca , zbiera się bardzo dobrze , w środku bardzo cicho i przyjemnie jedynie pomruk silnika - ale jest to miłe dla ucha. No i spalanie - nie wiedziałem jak będzie , nikt jeszcze go nie oceniał. Powiem lepiej niż dobrze - silnik nie dotarty jak na razie a wyniki: Oszczędna jazda na trasie 5,8 , autostrada /130kmh/ 7,4 , mieszany jak na razie 7,3. Jak na 1,6 i 164KM jest bardzo dobrze :)))) Nie ma się się czego obawiać , auto naprawdę jest bardzo oszczędne a zarazem daje naprawdę bardzo dobre osiągi.

dodano 26.08.2014 przez

Jest coś w tym samochodzie, co sprawia, że chce się go mieć. Zanim go kupiłem, odbyłem jazdy próbne lub tylko dokładnie obejrzałem kilka podobnych samochodów. Koreańczycy: Hundai IX35 i Kia Sportage z zewnątrz wyglądają atrakcyjnie, ale w środku nie ma żadnego porównania, to poprzednia epoka. Twarde plastiki psują całe wrażenie. Nissan w tym względzie naprawdę zdeklasował konkurencję. Jedynie wnętrze Mazdy CX5 wytrzymuje porównanie, ale jest to już inna półka cenowa.

dodano 19.11.2014 przez

Naprawdę udana konstrukcja. Atrakcyjny wygląd, przyjemne wnętrze - nie chce się z niego wysiadać. Patrząc na pierwszą wersję Qashqaia, w przeszłości w ogóle nie rozważałem kupna tego auta. Obecny model to jest jednak samochód z zupełnie innej bajki. Brawo dla Nissana. Nie za duży, w mieście dobrze się nim manewruje na ciasnych uliczkach, a w środku zapewnia sporo miejsca.

dodano 17.01.2015 przez

Przez ostatnie 4 lata jeździłem Qashqai'em z 2 litrowym dieslem w wersji Tekna. Byłem bardzo zadowolony z tego modelu. Wprowadzenie II generacji skłoniło mnie do kupna i zupełnie nie żałuję. Nowy Qashqai jest samochodem z "wyższej półki". Jednym słowem każda trasa jest za krótka... Mam wersje Tekna z silnikiem 1,6 dCi.

dodano 17.01.2015 przez

dodano 24.02.2014 przez

Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!

dodano 20.10.2014 przez

Nawet więcej niż dobrze, ale jest parę irytujących drobiazgów: czasem nie wyłączy się radio lub wypnie uszczelka tylnych drzwi.

dodano 30.07.2014 przez

Jedynie bagaznik nie jest chyba tak pojemny zeby zemiscic 4 osobowa rodzine na dlugie wczasy. Miejsca w srodku duzo.

dodano 22.03.2014 przez

Jakość na niezłym poziomie. Auto da żony, jest zachwycona funkcjonalnością wersji Tekna. Ma poprosi wszystko...

dodano 27.07.2014 przez

Bardzo fajne auto, zupełnie inna stylizacja na zewnątrz i wewnątrz niż poprzednika, pewne prowadzenie.