Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Nissan Qashqai II - Oceń swoje auto

lista silników Nissan Qashqai II

Oceny Nissan Qashqai II

6% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 26.08.2014 09:15:11 przez

Jest coś w tym samochodzie, co sprawia, że chce się go mieć. Zanim go kupiłem, odbyłem jazdy próbne lub tylko dokładnie obejrzałem kilka podobnych samochodów. Koreańczycy: Hundai IX35 i Kia Sportage z zewnątrz wyglądają atrakcyjnie, ale w środku nie ma żadnego porównania, to poprzednia epoka. Twarde plastiki psują całe wrażenie. Nissan w tym względzie naprawdę zdeklasował konkurencję. Jedynie wnętrze Mazdy CX5 wytrzymuje porównanie, ale jest to już inna półka cenowa.

dodano 19.11.2014 11:06:32 przez

Naprawdę udana konstrukcja. Atrakcyjny wygląd, przyjemne wnętrze - nie chce się z niego wysiadać. Patrząc na pierwszą wersję Qashqaia, w przeszłości w ogóle nie rozważałem kupna tego auta. Obecny model to jest jednak samochód z zupełnie innej bajki. Brawo dla Nissana. Nie za duży, w mieście dobrze się nim manewruje na ciasnych uliczkach, a w środku zapewnia sporo miejsca.

dodano 24.02.2014 15:37:11 przez

Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!

dodano 20.10.2014 10:56:57 przez

Nawet więcej niż dobrze, ale jest parę irytujących drobiazgów: czasem nie wyłączy się radio lub wypnie uszczelka tylnych drzwi.

dodano 30.07.2014 09:50:08 przez

Jedynie bagaznik nie jest chyba tak pojemny zeby zemiscic 4 osobowa rodzine na dlugie wczasy. Miejsca w srodku duzo.

dodano 22.03.2014 00:00:00 przez

Jakość na niezłym poziomie. Auto da żony, jest zachwycona funkcjonalnością wersji Tekna. Ma poprosi wszystko...

dodano 27.07.2014 19:50:38 przez

Bardzo fajne auto, zupełnie inna stylizacja na zewnątrz i wewnątrz niż poprzednika, pewne prowadzenie.

dodano 20.03.2014 04:59:04 przez

Dużym plusem jest pozycja kierowcy, materiały w środku oraz cichy silnik głównie na postoju.

dodano 19.11.2014 11:17:33 przez

Świetne auto choć nie pozbawione małych wad. Stosunek jakości do ceny znakomity. Polecam

dodano 26.10.2014 12:43:47 przez

BArdzo podoba mi się stylistyka tego auta. Przepaść w stosunku do poprzedniego modelu.

Dowiedz się więcej o Nissan Qashqai

Przeczytaj o Nissan Qashqai

Nissan Qashqai - ryzyko się opłaca
Nissan Qashqai - ryzyko się opłaca Rezygnacja z modelu Almera i Primera praktycznie w jednym czasie była dość odważnym posunięciem. Jeszcze odważniejsze okazało się jednak wtargnięcie do zupełnie nowego segmentu. Czy było warto wprowadzać tyle zmian? Ktoś kiedyś powiedział, że tylko one pozwalają osiągnąć sukces i chyba coś w tym jest, bo Japończykom się udało. Jaki jest Nissan Qashqai?

Nissan Qashqai - zobacz filmy

Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM - acceleration 0-100 km/h
Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia modelu Nissan Qashqai 4x4 1.6 dCi 130 KM za pomocą DriftBoxa.
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Do naszej redakcji ponownie zawitał Nissan Qashqai, ale tym razem z podstawowym 115-konnym silnikiem benzynowym 1.2 DIG-T. Postanowiliśmy sprawdzić różnice i podsumować oba auta wybierając najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do oglądania!
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM - acceleration 0-100 km/h
Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 KM - acceleration 0-100 km/h Przyspieszenie Nissana Qasqaia z silnikiem 1.2 DIG-T o mocy 115 KM mierzone DriftBoxem.

Nissan Qashqai II 15