Oceny Nissan Serena I 2.0 16V 126KM 93kW 1991-1999

Nissan Serena I 2.0 16V 126KM 93kW 1991-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Serena I 2.0 16V 126KM 93kW 1991-1999

~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Auto o aerodynamice cegły ;) jest wciąż miłe dla oka, jest zewnętrzny design odpowiada temu co oferuje, czyli mocny silnik, który bynajmniej nie służy do szaleństw, chociaż na autostradzie bez większego trudu udało mi się zamknąć budzik 180km/h Auto jest bardzo funkcjonalne (2 i 3 rząd siedzeń składa się bez wyjmowania w 2 minuty). Przemieszczam się tym autem głównie po mieście, krótki przód, mały promień skrętu, nieduże gabaryty pozwalają na...
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Bardzo ciekawa konstrukcja.Bardzo uniwersalny typ nadwozia.Można nieźle wyspać się we dwoje. Kapitalny samochód na wycieczki dla dwóch osób bez korzystania z moteli .Nie mogę zrozumieć dlaczego tych aut już nie produkuje się.
3,8
~ROBERT
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
SZKODA żE NIE ROBIą TERAZ TAKICH BUSóW!!! Raj dla dzieciaków..i dla dorosłych fajna zabawka...obecnie odkrywam działanie każdego przycisku, klawisza itp...i kręcę się na tylnim fotelu patrząc w niebo przez otwierany szyberdach ba dwa szyberdachy i o dziwo wszystko działa!!!!!! i nawiew na tylnie siedzenia!!!!
~Tedi
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Auto bardzo funkcjonalne.Idealne dla rodziny ale również do przewozu ładunku.Tylne fotele można obracać! oraz składać na boczne ściany.Bardzo dużo miejsca na lodówkę,TV i inne bajery.Siedzi się w pozycji wyprostowanej,tak jak w autobusie.Można przejechać tysiące kilometrów i nie czuje się zmęczenia.Z tyłu jest osobna regulacja ogrzewania i klimy dla pasażerów.Tego nie mają nawet niektóre luksusowe auta.Ogólnie super.
~Tomek (tkusiak@poczta.onet.pl)
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
jestem szczesliwym posiadaczem tej se(y)renki autko spisuje sie dobrze jest wygodne, wmiare ciche. funkcjonalne. jestem drugim wlascicielem po jakims niemieckim kolesiu który niezle zadbal o ten samochodzik, takze chwala mu za to!
~Marian
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Bardzo mile i przyjemne autko, naprawde polecam, jedyna uwaga co do spalania, dosyc drogi w utrzymaniu jesli chodzi o czesci z serwisu.
~ceramo@o2.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
poszukuję instrukcji lub innych opraowań na temat tego autka. Proszę o kontakt. 509-982-601
~Jacek /jacekbest@poczta.fm/ gg4120435
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Bardzo dobry samochód. Ma swoje lata i nie straszy wyglądem. Jak na wana jest zgrabny i nie trzeba powiekszac garażu po zwykłym aucie (ford Escort).
~tadeusz
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
na pewno sa lepsze vany pod wzgledem konfortu w bardziej ekonomiczne - ale ile one kosztuja w zakupie. Wiem tez ze sie psuja czesto duzo czesciej niz nissan
3,6
~tadeusz
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
cóż można wymagać od ciężarówki przerobionej na vana