Lista ocen Nissan Sunny B13 Hatchback (68) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henryk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wysoka jak na ten rocznik kultura pracy, bardzo dobra jakość silnika, żadnych wycieków oleju, nie "bierze" oleju, pracuje dobrze w różnych warunkach i zimą i w lecie;
~milkiway
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Silnik pracuje jak zegarek, miałem trochę zmniejszone obroty po kupnie i przejściu z niemieckiego paliwka na nasze, ale podregulowałem i śmiga jak sie patrzy.
~caddy1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik pracuje bardzo płynnie. Jest niemal bezobsługwy bo ma łańcuch. Niestety wersje gaźnikowe mają kłopoty z automatycznym ssaniem. Poza tym szwajcarski zegarek.
~oficjalny.kontakt@gmail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo żwawy silniczek, jak na tak małe autko wystarczająca moc. Wymiana oleju co 10 000 km, wtedy autko odwdzięcza się niezawodnością silnika.
~tup
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
silnik 2.0 diesel spisuje sie rewalacyjnie mino przebiegu 320 tys nie bierze grama oleju zero problemow tylko plyny filtry i oleje i w droge
~walassios
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
1.4 na gaźniku elektronicznym - bardzo ladnie przyspiesza, rowniutko pracuje, przewyzsza to czego mozna by sie bylo spodziewac po 1.4L
~monio
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik bardzo dobry, zero wycieków!!!! Taki przebieg i na misce olejowej i innych elementach jedynie rdzawy nalot.
~kretsvr@o2.pl Hubert
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Swietny motor duża elastyczność i wystarczająca moc,nie jeden się zdziwił na trasie i nie jeden się jescze zdziwi jak to autko pomyka
~mike403@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Mam silnczek 1.6 który spisuje się rewelacyjnie. Bardzo elastyczny i dostaje dodatkowego kopa powyzej 4000 obr.

Usterki Nissan Sunny B13

Nissan Sunny B13 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bzyku888
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Silniczek bardzo elastyczny i bardzo fajnie się wkręca;]Tylko ostatnio coś mi się dzieje z obrotami na gazie ale to chyba parownik;/
Nissan Sunny B13 Hatchback